‘پلوسی, اساسا من دست داد’: کاخ سفید می گوید چک برای بیگانگان غیر قانونی No-Go برای محرک مذاکرات

کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو swatted پایین امکان که coronavirus بسته محرک اقتصادی تصویب شده توسط آمریکا قابل قبول خواهد بود با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

ناوارو گفت: مجلس نانسی پلوسی “از دست رفته” با حزب محرک لایحه در صبح روز یکشنبه ظاهر در ABC “این هفته” با جورج Stephanopoulos. این قانون شامل کمک نقدی برای واجد شرایط قانونی بیگانگان برای حمایت از پناهگاه شهرستانها و سایر مقررات مترقی.

“بنابراین, نانسی پلوسی, اساسا من دست داد که با بسته هنگامی که او تا به $1,200 چک برای مهاجران غیر قانونی — آن سراشیبی می رود از وجود دارد” ناوارو, مدیر تجارت و تولید سیاست در دولت گفت: “وقتی پرسیده شد که در مورد این لایحه است.

دیده بان:

“آنچه ما باید انجام جورج است که اساسا با سیاستهای مالی و پولی محرک است که ما شده اند به رفتن را از طریق. ما باید بسیاری coursing از طریق این سیستم در حال حاضر” ناوارو گفت. “ما ممکن است نیاز بیشتر. من به شما اجازه دیگران بالا پرداخت درجه مذاکره است.”

“آنچه من متمرکز بر جورج و این کلید واقعی برای موفقیت و رفتن به تنظیمات ساختاری ما در حال رفتن به را” او ادامه داد: نشان می دهد که ایالات متحده نیاز به از دست رفته جایگزین مشاغل خدماتی با ایجاد فرصت های بیشتر در صنعت ساخت.

مصاحبه پس از آمریکا گذشت خود را از 3 تریلیون قهرمانان عمل در شب جمعه.

این لایحه که شامل عظیم کمک به دولت ها و دولت های محلی مبتلا به کروناویروس مستند اجازه می دهد کسانی که با استفاده از شماره شناسایی مالیات دهندگان واجد شرایط به صورت مستقیم کمک نقدی هموار کردن راه برای بیگانگان غیر قانونی که لازم نیست که شماره امنیت اجتماعی به واجد شرایط برای 1200 $در چک.

WASHINGTON, DC - MAY 14: U.S. Speaker of the House Rep. Nancy Pelosi (D-CA) reads from a note during a weekly news conference at the U.S. Capitol May 14, 2020 in Washington, DC. Speaker Pelosi held a weekly news conference to fill questions from members of the press. (Photo by Alex Wong/Getty Images)

ایالات متحده آمریکا مجلس تشکر. نانسی پلوسی (D-CA) می خواند از یک توجه داشته باشید در طول یک هفته در کنفرانس خبری در کنگره مارس 14 سال 2020 در واشنگتن, DC. سخنران پلوسی برگزار شد یک کنفرانس خبری هفتگی برای پر کردن سوالات از اعضای مطبوعات است. (عکس توسط Alex ونگ/گتی ایماژ)

جمهوریخواهان مجلس نمایندگان معرفی یک اصلاح است که باید مانع از بیگانگان غیر قانونی از دریافت محرک چک اما قانونگذاران دموکرات شات آن را قبل از عبور از این لایحه در روز جمعه.

این قانون همچنین خواستار مهاجرت و گمرک (ICE) برای کاهش آن بازداشت شدگان جمعیت و میله دولت از خودداری از کمک هزینه فدرال پول از محلات که امتناع از همکاری با مقامات اداره مهاجرت فدرال. (مرتبط: GOP مجلس معافیت صفوف رای خواهد داد برای پلوسی را Coronavirus بسته)

این لایحه انتظار نمی رود که برای زنده ماندن در ایران با کنترل سنا.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im