پلیکان می گویند وجود دارد ‘هیچ فعلی جدول زمانی برای صهیون ویلیامسون برای بازگشت به NBA حباب

The New Orleans Pelicans نمی دانم زمانی که صهیون ویلیامسون را به بازگشت به این تیم است.

ویلیامسون مجبور به ترک NBA حباب در اورلاندو فلوریدا در دیزنی پیش از آن در ماه ژوئیه به دلیل نامشخص خانواده اضطراری است. این تیم منتشر شد بیانیه چهار شنبه بعد از ظهر ارائه طرفداران با یک به روز رسانی وضعیت. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

پلیکان گفت که “هیچ فعلی جدول زمانی” برای بازگشت ستاره به پشت در حباب اما صهیون “به طور کامل در نظر دارد” در بازگشت.

پلیکان همچنین نشان داد که او در حال آزمایش روزانه برای coronavirus و انزوا زمان “مشخص خواهد شد پس از بازگشت” به NBA حباب در دیزنی.

شما می توانید جزئیات کامل این بیانیه به شرح زیر است.

بدیهی است که همه ما امیدوار صهیون است که قادر به مقابله با هر آنچه که اتفاق می افتد و بیرون آمدن از این وضعیت خوب است.

شما هرگز می خواهید به شنیدن در مورد هر کسی با داشتن یک خانواده اضطراری است. که هرگز خوب چیز در همه و همه ما در حال کشیدن برای او.

پس گفت که این یک کابوس است سناریو برای NBA. کل حذفی سیستم اعتقاد بر این است که راه اندازی شده است با ایده گرفتن به عنوان بسیاری از چشم که ممکن است در ویلیامسون.

خارج از LeBron James سابق دوک ستاره حرکت سوزن در لیگ. در حال حاضر او حتی در حباب و آن را حتی شناخته شده است زمانی که او می شود مجاز به بازی دوباره.

اگر او می گرداند و تقریبا بلافاصله به منزوی کردن برای 10 روز پس از آن وجود دارد هیچ شانس او را آماده برای بازی.

که باعث می شود من فکر می کنم پلیکان شروع خواهد شد و بدون او آخرین چیزی است که NBA می خواهد.

دوباره, ما همه تشویق برای ویلیامسون به خوب با هر آنچه که اتفاق می افتد اما بدون شک وجود دارد NBA نیاز او را به عنوان بسیاری از چشم ها به تماشای به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>