PBC محکوم تهدیدات علیه فعالان سازمان از Aurat مارس سال 2020


اسلام آباد: پاکستان بار شورای (PBC) در یکشنبه انداخت پشتیبانی خود را پشت Aurat مارس و محکوم تهدید بودن در برابر پرتاب شرکت کنندگان و برگزارکنندگان این رویداد گزارش ژئونیوز.

این PBC اعلام کرد که راهپیمایی و تظاهرات مسالمت آمیز گنجانده شده در حقوق بشر یک فرد است. این شورا اضافه شده است که در Aurat مارس آن است که خواستار آن است که زنان را تبدیل به یک واقعیت است.

“تجمع زنان در اماکن عمومی است که بازتابی از دموکراسی گفت:” بیشترین انتخاب بدن از وکلا در کشور است. آنها همچنین خواستار آن شدند که دولت برای تضمین امنیت شرکت کنندگان در ماه مارس است.

نشان می دهد حمایت می آید پس از یک درخواست ثبت شده در دادگاه عالی لاهور به دنبال ممنوعیت دائم در آینده Aurat مارس. مدافع صدیق دادخواست اعلام کرده بود: “پریما یک از Aurat مارس گمراهی است و یک تلاش ناموفق به منظور بالا بردن قبر مسائل معمولا در مواجهه با زنان است.”

درخواست ادعا کرد که پلاکارد حمل پیام هایی که گفته آشکار هرج و مرج و ابتذال خواهد بود نمایش داده شده توسط صدها نفر از زنان در طول ماه مارس ،

“مختلف وجود دارد ضد دولتی احزاب در حال حاضر که بودجه این Aurat مارس با تنها هدف از گسترش هرج و مرج در میان تودهها” او متهم کرده است.

صدیق اضافه شده در ادعای خود که در ماه مارس بود “در برابر هنجارهای اسلام” و پنهان آن در دستور کار است که به گسترش “هرج و مرج ابتذال و نفرت”. او درخواست کرده بود که دادگاه به “سکوت آگهی Aurat مارس در رسانه های اجتماعی و به تنظیم تظاهرات مانند Aurat مارس”.

Aurat مارس سال 2020 برگزار خواهد شد در سراسر پاکستان در 8 مارس به مناسبت روز بین المللی زنان.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>