Paytm کارمند در Gurgaon تست مثبت برای coronavirus کارکنان خواسته به کار از خانه

توسط PTI

گورگان: یک Paytm کارمند در Gurgaon دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus این شرکت در بیانیه ای گفت: در روز چهارشنبه.

این کارمند گفت: اخیرا در بازگشت از تعطیلات در ایتالیا یکی از کشور بدترین ضربه از coronavirus.

Paytm توصیه کرده است تمام کارکنان خود را برای کار از خانه برای چند روز آینده در حالی که گورگان واحد می شود sanitised با توجه به این بیانیه.

همچنین بخوانید: Coronavirus به احتمال زیاد دائمی مهمان تابستان ممکن است شامل گسترش می گوید: بالا virologist

تعداد coronavirus موارد در هند افزایش یافته و به 29. بیست و سه این موارد تایید شده در روز چهارشنبه و آن را بزرگترین واحد-بعد سنبله پس از وقوع اولین بار گزارش شده است.

از 29 مورد, 17 گزارش شده در جیپور – 16 گردشگران ایتالیا و هند خود را به راننده. آنها منتقل شده و به قرنطینه مرکز از هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) در Chhawla در دهلی نو.

سه نفر از کرالا در حال حاضر به بهبود است. یکی دیگر از شش تازه موارد تایید شده اند در آگرا پس از دهلی نو که تا به حال قرارداد این ویروس در بازدید از آنها در مدت کوتاهی پس از وین سفر Vardhan گفت:, و اضافه کرد که همه آنها در حال حاضر قرار داده شده است تحت قرنطینه در دهلی Safdurjung بیمارستان.

در حیدرآباد یک MNC در یک پارک آن در Hitec شهر بود به طور ناگهانی تعطیل و کارکنان خود خواسته بودند برای کار از خانه خود و قرنطینه در میان ترس که یکی از کارکنان آن در حال آزمایش است برای Covid 19.

همچنین بخوانید: Coronavirus نیش هند: 29 موارد مثبت در خانه, 17 سرخپوستان آلوده در خارج از کشور

این آمد و پس از کارکنان هلندی-شرکت بر اساس DSM دریافت هشدار از این شرکت است که یک کارمند زن به تازگی در سفر به ایتالیا و توسعه علائم کروناویروس و از این رو اقدامات احتیاطی باید گرفته شده توسط دیگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>