اسلام آباد: گزارش کمیته دائمی روز دوشنبه به کارگردانی اطلاعات وزارت به پرداخت خانه رسانه’ غرامت برجسته در عرض 45 روز ژئونیوز گزارش داد.

جلسه سنا کمیته اطلاعات و رادیو و تلویزیون به ریاست سناتور جاوید فیصل که در طی آن این موضوع از رسانه های خانه’ غرامت برجسته مورد بحث قرار گرفت.

پاکستان پخش (PBA) موضوع عدم پرداخت آگهی حق عضویت به گروه جانگ و سحر گروه زیر که سناتور مطمئن باشید آنها را از کار بر روی از سرگیری آگهی پرداخت به رسانه های خانه.

او در ادامه توصیه وزارت فناوری اطلاعات و مخابرات به انتشار یک تبلیغ جدید انتخاباتی این کشور را پخش شرکت.

در پاسخ PBA جمهور شکیل Masud حسین گفت: اگر دولت در پرداخت حق عضویت خود را به خانه رسانه های رادیو و تلویزیون شرکت آماده بودند به پرداخت خود را به کارگران حقوق.

PBA همچنین پیشنهاد کرد که دولت و رسانه های خانه های راه اندازی یک حساب مشترک به منظور آن را آسان تر برای نخست وزیر عمران خان دولت برای پرداخت آنچه که آن را مدیون به رسانه های خانه های که به نوبه خود کارکنان خود را پرداخت.

این رابط را میر ابراهیم رحمان همچنین عضو PBA هیئت مدیره اضافه شده است که دولت بدهکار Rs6 میلیارد — که شامل غرامت از دولت سند به رسانه ها در خانه. پرداخت باید انجام شود و نه در اقساط به منظور روشن شدن رسانه کارگران پرداخت نشده حقوق تاکید کرد.

رشید پاکستان مسلم لیگ نواز (PML-N) سناتور گفت: فشار اقتصادی بود که انباشت اشیاء بدست آمده در رسانه ها و سازمان ها برای به دست گرفتن و سرکوب آزادی رسانه ها.

Geo News’ خبرنگار آصف Bhatti, دبیر کل از هر دو پاکستان فدرال اتحادیه روزنامه نگاران (PFUJ) و راولپندی پاکستان اتحادیه روزنامه نگاران (RIUJ) نامیده می شوند عدم پرداخت آگهی غرامت اعلام نشده ممنوعیت آزادی بیان است.

مجلس خبرنگاران انجمن (PRA) رئیس جمهور Bahzad Saleemi خواستار آن شدند که آگهی پرداخت به کارگران و حقوق.

فدرال وزیر اطلاعات از مقامات وزارت مالیه کمیسیون اوراق بهادار و بورس پاکستان (SECP) و کارکنان سن مزایای موسسه (EOBI) و همچنین به عنوان نماینده رسانه ها و صاحبان سازمان های PBA و apn ها و روزنامه نگاران, انجمن, PRA, PJUF و RIUJ همچنین با حضور در جلسه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو