پل Finebaum می گوید: فراخوانی کردن, کالج, فصل فوتبال در حال حاضر است “بسیار درخشان’

آن را برای تلفن های موبایل مانند پل Finebaum فکر می کند فوتبال کالج فصل اتفاق خواهد افتاد.

Finebaum شده است یک بیت از یک تیره و صدا زمانی که آن را می آید به فصل اتفاق می افتد در طول coronavirus همه گیر و او را صدا بسیار بدبینانه در زمان. در حال حاضر آن را برای تلفن های موبایل مانند او فکر می کند بازی را شروع خواهد شد. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

Finebaum گفت: پس WJOX با توجه به شنبه پایین جنوبی:

من فکر می کنم این تصمیم است ” ما را به بازی تا زمانی که ما هستیم گفت: ما نمی توانیم.’ در حال حاضر هیچ کس گفت که. کاملا رک و پوست کنده من فکر می کنم این فصل شروع می شود امروز اگر آن را تا به حال…من شنیده ام بسیار از هر کسی نشان می دهد که آنها در حال برنامه ریزی در بازی. به تماس های نجومی فعال در حال حاضر من فکر نمی کنم که واقعا بسیار درخشان است. زیرا شما نمی دانید که آنچه را که جهان به نظر می رسد در شش هفته. من فکر می کنم همه آنها به قمار که آن بهتر می شود. و اگر آن را نمی کند, آنها را در مقابله با آن است.

آن را به خوبی برای دیدن Finebaum داشتن کمی ایمان است که ما باید بازی در پاییز. او نمی آشکار آن را تضمین کند اما بدون شک او را تغییر لحن خود را.

یک زمان وجود دارد که پل Finebaum که به عنوان چهره SEC فوتبال ساخته شده از آن به نظر می رسد مانند وجود دارد هیچ شانسی در این فصل اتفاق می افتد.

در حال حاضر او یک سایه بیشتر خوش بینانه است.

ما باید برای انجام همه چیز ما می توانید به نگه داشتن بازیکنان امن و محافظت شده در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اگر ما می توانیم نگه داشتن همه امن پس از سقوط در اینجا می شود, پس از آن ما در حال رفتن به بازی. ما می تواند به نگرانی در مورد هر چیز دیگری پس از آن.

اول, اجازه دهید مطمئن شوید که ما به یک نقطه که در آن بازی واقع گرایانه هستند.

نگه داشتن دین و ایمان مردمی. این مبارزه است و ما هنوز هم باید زمان را به نفع خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>