یک هفته دیگر از 2020 دموکراتیک اولیه را تصویب کرده است و تداوم این بیماری همه گیر کوروناویروس نگه داشته است داوطلبان تا حد زیادی موجود است.

هر دو معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز متوسل به مجازی سالن های شهر کابل خبر حضور و پیام های رسانه های اجتماعی.

تمرکز اولیه از هر دو کمپین شده است پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس — آنچه آنها باور دارند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده اشتباه آنچه را که آنها انجام داده اند متفاوت است و چگونه آنها را به اجرای اقدامات پیشگیرانه در آینده است.

مثل همیشه Daily Caller است waded از طریق همه از جدید ترین داستان به شما آخرین: که در, که از, که صعودی و آنچه آمریکایی ها می گویند در مورد تمام ظروف سرباز یا مسافر.

Standouts:

  • ویسکانسین پیش خواهد رفت با روز سه شنبه برنامه ریزی اولیه انتخابات به رغم فرماندار دموکرات تونی Evers’ درخواست برای یک جلسه ویژه دولت قوه مقننه با اعلام هدف به تعویق انداختن. دولت تحت یک “stay-at-home” سفارش.
  • در علاوه بر این به ترویج خود coronavirus پاسخ طرح بایدن گفت که او خواهد بود مایل به تماس با کاخ سفید و بحث بالقوه در مراحل بعدی با رئیس جمهور.

این washouts:

  • از کمیته ملی حزب دموکرات پنج شنبه اعلام کرد که این کنوانسیون سالانه در ابتدا برنامه ریزی شده برگزار می شود در ماه جولای خواهد بود به تعویق افتاد تا اوت 17 — برخی از پیشنهاد این بود که در واکنش به یک تماس برای حرکت از بایدن.

از استعفا:

نه نامزد ساخته شده است که هر گونه حرکت به رها کردن اولیه در این هفته.

به طوری که در سمت چپ ؟ بایدن و ساندرز.

مخالفان:

با وجود هزینه های بسیاری از وقت خود را متمرکز بر بیماری همه گیر کوروناویروس و کار با فرمانداران در ایالات متحده شده است که سخت ترین ضربه جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را هم به مسخره بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین در پاسخ به گزارش هایی که بایدن به حال ارائه شده برای تماس با کاخ سفید مشورت در coronavirus پاسخ گفت که او قطعا می خواهم به آن تماس بگیرید و اضافه کرد که بایدن به نظر می رسید مانند یک “مرد خوب” اگر چه او نمی دانست که او را به خوبی.

داغ طول می کشد:

کاخ سفید مشاور ارشد کلیان کانوی اخراج در بایدنگفت که او خوش بود به ارائه راه حل های هر زمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن سریع پاسخ مدیر اندرو کلارک اشاره کرد که چه مدت آن را در زمان برای بایدن آمده در اطراف رئیس جمهور را مبنی بر سفر از چین است.

ساندرزهنگامی که فشرده “نمایش” میزبان گلدبرگ Whoopiدفاع تصمیم خود را به باقی می ماند در انتخابات ریاست جمهوری گفت: “آخر من شنیده ام مردم در انتخابات و حق رای و حق رای برای دستور کار است که آنها فکر می کنم می تواند کار را برای امریکا به خصوص در این لحظه دشوار است.” او مجددا چندین بار است که او هنوز هم در فرایند “ارزیابی” مبارزات انتخاباتی خود.

در ضمن ساندرز است ادامه داد: استفاده از coronavirus همه گیر و متعاقب آن عدم اطمینان اقتصادی به طبل حمایت خود را برای مدیکر برای همه طرح است.

نماینده دفعات مشاهده شده:

  • جو بایدن: 1217
  • برنی ساندرز: 914
  • دیگر: 171

بررسی هفته آینده برای به روز رسانی از جمله نتایج اخیر مقدماتی و بیشتر.

مطالب مرتبط:

بایدن نادیده چین Undercounting می گوید امریکا ‘بیشتر Coronavirus موارد از هر نقطه در جهان’

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می گوید جف جلسات به حرکت در ‘پشتیبانی نمی کند تلاش های خود را’

منحصر به فرد: میان Coronavirus Pro-مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC قصد دارد به صرف 300 میلیون دلار در میدان نبرد مبارزات — اولین ‘خواب آلود جو در تبلیغات آینده در اواسط ماه آوریل

Pro-مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC فایل های FEC شکایت وی از سوی مامورین بلومبرگ را 18 میلیون دلار DNC کمک مالی غیر قانونی بود

مغلوب ساختن پیشی جستن در آماری کراوات با افتادن جو بایدن در آخرین نظرسنجی انتخابات ریاست جمهوری

جو بایدن گفت: به این باور که زنان می گویند که آنها در حال تجاوز جنسی قربانیان. در حال حاضر او را انکار یک زن را به اتهام تجاوز جنسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im