میهن پرستان, کمپین به روز رسانی: چه کسانی سود حاصل از انتخابات ریاست جمهوری در قرنطینه?

2020 انتخابات ریاست جمهوری است که در شکل دادن به یک مسابقه شبیه هیچ دیگر — عمدتا به دلیل وجود دارد هیچ سابقه برای یک قرنطینه مبارزات انتخاباتی.

گسترده مستندات در سراسر کشور همراه با این واقعیت است که هر دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن سقوط مستقیما به گروه خطر بالاتر برای COVID-19 عوارض در حال حاضر تغییر حساب دیفرانسیل و انتگرال است که رانده شده انتخابات چرخه برای چندین دهه و انتخابات است که هنوز هم بیش از پنج ماه دور.

در حالی که چند انتخابات چرخه قطعا دیده می شود یک چشم انداز مثبت در استفاده از رسانه های اجتماعی برای اهداف تبلیغاتی این بیماری همه گیر کوروناویروس اتحاد چپ باقی مانده نامزدها با بسیار کمی چاره ای جز تکیه به شدت بر حضور خود را در سراسر سیستم عامل های مختلف اجتماعی.

اما این سوال باقی می ماند که آیا یک رسانه محور مبارزات انتخاباتی کمک خواهد کرد و یا صدمه دیده است کسانی که درگیر و حداقل تا آنجا که بایدن نگران است این تصمیم تا کنون به نظر می رسد تقسیم می شود.

برخی گفته اند که مستندات و اقامت در خانه سفارشات خدمت کرده اند برای محافظت از بایدن مقدار کمی به او استرس و استحکام روزانه جلسات سالن های شهر و تظاهرات.

تهمت و حتی ارائه شده به اشتراک گذاری سریع تست قابلیت با بایدن در سفارش به او به عقب بر گردیم در کمپین بلیزرز.

معاون سابق رئیس جمهور خود وزن در بر این تصور است که او تا به حال شده است “پنهان شدن در زیرزمین” و گفت که او به سادگی غذای مشاوره از کارشناسان و او نمی ببینید که چگونه است که می تواند به او صدمه دیده است.

بایدن مدیر کمپین جن اومالی دیلون در دفاع از این تصمیم نیز با این استدلال که بایدن بود و هنوز هم قادر به اتصال با وجود اینکه به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته از نوعی مبارزه است. “رای دهندگان نمی دهد گه در مورد جایی که او فیلمبرداری از” او گفت:. “آنچه را که آنها در مورد مراقبت از چیزی است که او گفت و چگونه ارتباط ما با آنها است.”

کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت سابق ارتباطات مدیر پیت Buttigieg گفت که تا آنجا که بایدن نگران بود, “مرگ, سنتی, انتخابات ریاست جمهوری را تبدیل به یک برکت و رحمت در لباس مبدل است.”

اما برخی از منتقدان گفته اند که حتی با محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را کمک کرده است بایدن با اشاره به نظرسنجی که موفق به تحت تاثیر قرار دادن و چندین مصاحبه که تنها منجر به بیشتر gaffes و هیچکدام از اشتباهات. (مرتبط: خوان ویلیامز دفاع بایدن Gaffes با تبدیل نور افکن در مغلوب ساختن پیشی جستن)

بایدن اثر از زیرزمین لولا در توانایی خود را برای رسیدن به مردم از طریق مجازی شهر سالن ها و مصاحبه ها — مانند او به پنج شنبه با MSNBC را لارنس o’donnell. در آن مصاحبه بایدن اشتباه coronavirus مرگ و میر و از دست دادن شغل و اعداد و گفت: رای دهندگان که به اعتقاد جنسی-حمله متهم تارا Reade نه به او رای و اقدام به گفتگو با یک ضبط ویدئو.

Axios’ جاناتان قو در روز جمعه گفت که برگ برنده مبارزات انتخاباتی شده است “به طور کامل تخریب” بایدن آنلاین.

“وجود دارد فقط یک هدف واقعیت است که حتی افراد نزدیک به بایدن اذعان خواهد کرد این است که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی خود را کاملا منهدم او آنلاین” قو گفته فاکس نیوز لنگر اد هنری. “این است که حتی نزدیک است. شما نگاه کنید در تعامل صندوق جمع آوری آنها کاملا محو او.”

قو در ادامه به نشان می دهد که بایدن بهترین امید خواهد بود یک رای دهندگان بود که بیشتر علاقه مند به ساخت این انتخابات “یک رفراندوم علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” از اینکه آیا یا نه بایدن در واقع مبارزه موثر است.

موضوع آمد تا در روز جمعه “پنج” را به عنوان به خوبی و میزبان Greg Gutfeld ارزیابی بایدن استراتژی به عنوان “کمتر بیشتر است.”

تماشا کنید:

فاکس کسب و کار میزبان لیزا کندی شروع این بخش گفت: او می خواهم برای دیدن بایدن سوال به طور مستقیم در مورد اینکه آیا به اعتقاد او تارا Reade دراز کشیده بود که او را متهم به او تجاوز جنسی کرد و گفت او به طور موثر “قربانی بشود.”

“تا آنجا که جو بایدن مبارزه از زیر زمین خود را من فکر می کنم او با استفاده از coronavirus به خارج شدن از بحث و مناظره در حال رفتن به بحرانی” کندی اضافه شده است. “ما باید برای دیدن خود به خود لحظات به مطمئن شوید که فرد را برای رهبری جهان آزاد را می تواند انجام دهد و پاسخ به barbs و چالش های فکری. تا کنون جو بایدن واقعا محافظت از آن است.”

Dana Perino با اشاره به این واقعیت است که بسیاری از مصاحبه بایدن انجام داده اند با دوستانه خبرنگاران مانند MSNBC جو Scarborough, میکا برژینسکی و لارنس o’donnell. “او است که اشتباه در این ظروف سرباز یا مسافر تا در ابتدا, مخلوط کردن و میر در مقابل شغل اعداد” پرینا گفت. “من مطمئن هستم که چگونه او می شود بهتر است در هر یک از این قبل از او را به چهره رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مناظره قبل از انتخابات.”

“راه او می شود بهتر است که دیده نمی شود,” Greg Gutfeld پاسخ داد. “تنها نامزد در تاریخ که در آن استراتژی است که کمتر بیشتر است. تصور کنید با داشتن یک محصول که در آن تبلیغات است یک ایده بد است. تحقیقات نشان می دهد بیشتر افرادی که یادگیری در مورد کبد ماهی, ماست, مردم بیشتر از آن متنفرم. که جو بایدن. به همین دلیل او را در زیرزمین مانند پیرزن در فیلم ” شیطان مرده 2.’ مضحک است که آنچه تهدید آمریکا است آنچه ارائه ایمنی به جو.”

Cohost جسی Watters استدلال کرد که بایدن انتخاباتی ایستاده بود در تضاد کامل با مغلوب ساختن پیشی جستن — و نه در راه است که خواهد بود خوب برای او.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است آنچه در آن طول می کشد. بایدن تنها کمکی نیست که آنچه در آن طول می کشد” Watters توضیح داد. “او را باور نمی کند در خود. اگر شما گوش دادن به پاسخ های خود او و نه حتی مبارزه برای رای. او مانند اگر شما من را باور نمی, رای, برای مغلوب ساختن پیشی جستن. چه کنم ؟ او استفاده می شود برای پایان سخنرانی, ‘شما می دانید check me out. اگر شما آن را دوست ندارم رای برای مرد دیگر.'”

Watters گفت “او را برای رفتن به یک کوه بلند به صعود چون دیر یا زود این بیماری همه گیر در حال رفتن برای پایان دادن به, و او را برای رفتن به خارج وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de