سرمايه داري ميهن پرست! این شرکت آمریکا طول می کشد مبارزه با TikTok

Daily Caller White House correspondent Christian Datoc satdown with Wall Street guru and CEO of Farvahar Partners Omeed Malik during a episode of “WALL STREET MEETS WASHINGTON” to discuss a new video platform attempting to topple TikTok from its seat at the top.

پخش:

قسمت کامل: هیولای سه سر غنی می شود خاموش COVID | وال استریت با واشنگتن ای.پ ملاقات می کند. 17

در حالی که هر دو Triller و TikTok پلت فرم های ویدئویی هستند، برنامه های برخی از تفاوت های بسیار بزرگ. Triller در سال 2015 ایجاد شد و به شدت بر روی موسیقی متمرکز شده است در حالی که TikTok به نظر نمی رسد که یک ژانر خاص.

همچنین این دو برنامه از هوش مصنوعی استفاده می کنند، اما به روش های مختلف. Triller با استفاده از هوش مصنوعی برای ویرایش با هم بهترین طول می کشد از فیلم های ویدئویی کاربر ارسال شده، در حالی که TikTok با استفاده از هوش مصنوعی برای قرار دادن یک صفحه از فیلم ها بر اساس منافع کاربران و فیلم ها را دوست در برنامه.

TikTok گزارش شده است 800 میلیون کاربر فعال, با توجه به کسب و کار از نرم افزار. در همین حال، گزارش شده است که Triller به ارمغان می آورد در 64 میلیون کاربر فعال در هر ماه، Bustle گزارش شده است.

TikTok اخیرا تحت آتش برای نگرانی های امنیت ملی آمده است. کارشناسان امنیت ملی هشدار داده اند که TikTok، هوآوآوو و دیگر شرکت های فناوری با روابط با چین می تواند خطری برای ایالات متحده باشد. در پاسخ، رئیس جمهور دونالد ترامپ ادعا کرده است که قصد دارد با استفاده از قدرت های اقتصادی یا یک دستور اجرایی، برنامه را ممنوعیت کند.

به گزارش سی ان ان، ترامپ به خبرنگاران در نیروی هوایی یک گفت: «تا آنجا که تیک تاک به این موضوع مربوط است، ما آنها را از آمریکا ممنوع می کنیم» “من اين قدرت رو دارم”

TikTok ادعا کرده است که داده های کاربر در چین ذخیره نمی شود و شرکت را در برابر هر تلاش ی که برای به دست گرفتن داده ها ساخته شده مقاومت در برابر.

هیلاری مک کوئید سخنگوی این سازمان به سی ان ان گفت: “اطلاعات کاربران در آمریکا با کنترل های سختگیرانه در دسترسی کارکنان ذخیره می شود.” بزرگترین سرمایه گذاران تیک تاک از آمریکا آمده است. ما متعهد به حفاظت از حریم خصوصی و ایمنی کاربران خود را به عنوان ما همچنان به کار برای شادی به خانواده ها و شغل معنی دار به کسانی که ایجاد بر روی پلت فرم ما ادامه می دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>