بیان اخبار سرویس

پتنا: با انبوه زباله های پراکنده در سراسر شهر وضعیت غالب در پتنا در پی اعتصاب کارگران شهرداری شرکت پتنا در ادامه از دوشنبه گذشته ؟

صدها نفر از کارگران در اعتصاب رفته در حمایت از خواسته های خود و در حال برگزاری dharna در Maurya Lok.

در پتنا حدود 700 تن زباله تولید می شود هر روز که نمی شود برداشته و ریخته دور از شهر

درب به درب جمع آوری زباله نیز تحت تاثیر قرار شده است با هیچ یک از PMC عطفی در وظیفه.

“به عنوان یک نتیجه از این اعتصاب تقریبا تمام گذرگاه ها و مکان های جدا شده در این شهرستان در حال آب گرفتگی با انبوه زباله که آغاز شده ناشی ناپاک بوی” گفت: Shambhu Tewary در Rajendranagar که به تازگی شاهد یک ویرانگر غرقاب.

روز دوشنبه PMC کارگران نشان داده و در مقابل شرکت و پرتاب زباله در نشانه ای از اعتصاب.

مواد زائد از هتل ها و رستوران ها و مواد غذایی دیگر مناطق در حال دروغ گفتن بی حرکت با صدها گاو و دیگر حیوانات مونتاژ بکنیم.

حدود 4000 دستمزد روزانه کارگران در ارتباط با PMC رفته اند در اعتصاب خواستار regularisation از خدمات و امکانات دیگر با توجه به آنها.

آنها در اعتصاب به عنوان به زودی به عنوان یک نامه صادر شده توسط توسعه شهری و بخش مسکن به تمام بدن شهری برای جلوگیری از گرفتن خدمات از دستمزد روزانه کارگران از تاریخ 1 فوریه.

Chandra Prakash رئیس جمهور پتنا نگر Nigam کارکنان اتحادیه گفته است که دولت گمراه کننده بود که کارگران فقط با تمدید مهلت توقف خدمات از کارگران است.

“ما نمی خواهد تماس خاموش اعتصاب مگر اینکه و تا زمانی که خدمات regularised و نامه صادر شده است تایید آن” او گفت:.

مردم محلی گفت که اگر اعتصاب ادامه, بیشتر, Patna را تبدیل به یک متعفن شهر و عبور از بیماری های همه گیر را نمی توان رد کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو