پتنا خاطرات

بیان اخبار سرویس

Nitish خفاش ها برای مشروب-رایگان هند
بیهار وزیر Nitish کومار حمایت نیاز برای اجرای ممنوعیت و یا ممنوعیت مصرف الکل در سراسر کشور است. در سخنرانی خود در یک سمینار با عنوان “مشروب-رایگان بهارات’ در دهلی نو, Bihar, CM گفت: ممنوعیت لازم است برای نجات جامعه از تباهی. وی افزود: 1.19 لاخ پیوند مقالات پر شده اند توسط پدر و مادر از بیهار مدارس در حمایت از ترویج ممنوعیت در سطح ملی. او گفت: نزدیک به 500 مقامات دولتی از جمله 71 پرسنل پلیس در دولت شده اند به حالت تعلیق در آنجا مارس 5, 2016 به اجرای ممنوعیت.

رلی کارکنان روساي
مقامات از شرق-مرکزی راه آهن بودند تکيه در بخش مرکزی در روز پنج شنبه. ستایش تلاش کارکنان LC Trivedi, مدیر کل شرق-مرکزی راه آهن گفت: “اجرای برنامه باید پاداش باشد.” مقامات روساي کشیده شد از تمام پنج بخش از منطقه است. Trivedi گفت: ECR ثبت 87.40% دقت در اجرا ایمیل ها و قطار های سریع و امن مقام چهارم در این زمینه است. او تمجید “خدمات فوق العاده” ارائه شده توسط کارکنان در تمام پنج بال برای حصول اطمینان از بهره وری عملیاتی.

$1.7 میلیارد دلار سرمایه گذاری در پروژه هسته میوه جات
نوشابه های غول پیکر, کوکا کولا, هند تصمیم گرفته است برای سرمایه گذاری 1.7 میلیارد دلاری به Bihar را هسته میوه جات پروژه. سرمایه گذاری است که نوک به سود بیش از 80,000 هسته میوه جات تولید کنندگان در دولت است. افتتاح یک رویداد سازمان یافته به طور مشترک توسط کوکا کولا هند و ملی هسته میوه جات مرکز تحقیقات در بیهار را مظفرپور اخیرا دولت وزیر کشاورزی دکتر پریم کومار گفت: 80,000 هسته میوه جات تولید کنندگان برداشت تولید در حدود 30,000 هکتار خواهد دریافت آموزش تحت پروژه. A state-of-the-art هسته میوه جات باغ نیز توسعه یافته در مظفرپور تحت پروژه.

دولت میزبان پلیس تیراندازی قهرمانی
به عنوان بسیاری از 740 پرسنل پلیس و مرکزی نیروها از سراسر کشور از جمله امنیت ملی گارد (NSG) نمایش داده شده تیراندازی خود را در 20th, همه, هند, تیراندازی قهرمانی در بیهار را دهری. این رویداد برگزار شد از فوریه 10 تا 15 است. کمال Kishor Singh, IG, جرم و جنایت دولت ثبت دفتر (SCRB) گفت: این رویداد برجسته 33 پرسنل پلیس از کرالا 27 از تامیل نادو 24 از Telangana, 23 از کارناتاکا 30 از ماهاراشترا,30 از مانیپور و بقیه از کشورهایی مانند West Bengal, Jharkhand و پنجاب.

راجش K Thakur
خبرنگار ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>