پاتل: چه کسی مقصر: تهمت یا چین ؟

بزرگ coronavirus بحث بین سرزنش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سرزنش چین برای این بیماری همه گیر. مظنونین هستند اندود شده تا در هر طرف. به هر کسی که مکث به فکر می کنم برای یک ثانیه آن را روشن دو گزینه متقابلا منحصر به فرد نیست. اما هنوز هم چه بحث است در مطبوعات است.

لیستی از چین را بزدايد وقتی که می آید به این بیماری همه گیر است ، نرخ عفونت خواهد بود کاملا متفاوت است اگر چین تا به حال عمل مسئولانه در ابتدا. این بدان معنا نیست که دولت آمریکا پاسخ — در هر دو فدرال و ایالتی سطوح — شده است کامل شده است یا نه. وجود دارد مقدار زیادی از سرزنش به اطراف (و برخی از اعتباری بیش از حد).

برای اولین بار آن را روشن کشور ما شده است باید بهتر آماده برای یک بیماری همه گیر. آن را ناعادلانه به سرزنش و تهمت به طور انحصاری در این زمینه از وضعیت فعلی ما آمادگی شده است که توسط سیاست انتخاب های ساخته شده توسط بسیاری از های پی در پی ریاست جمهوری دولت. (مرتبط: PATEL: نگه داشتن نمره — Coronavirus قهرمانان و خائنانی)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت از دریایی یکی (عکس مندل فا نگن / AFP) (عکس مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

را فقط یک مثال ما ملی ذخایر استراتژیک در سال 1999 تاسیس شد. آن را دارای ماسک دارو و دیگر تجهیزات حفاظتی برای مواقع اضطراری است. دولت قرار است به عرضه برنامه برای تکمیل این سهام زمانی که مورد نیاز است. اما در شروع این بیماری همه گیر ترکیبی از سهام کم بسیار محدود تولید داخلی قابلیت های خارجی و محدودیت در صادرات این کالا در سمت چپ ما در یک اتصال. ما باید به حال بیشتر تجهیزات انبار اما از همه مهمتر ما باید پیش بینی آسیب پذیری در ما ایجاد offshoring تولید این لوازم اضطراری.

ما تا به حال چند تا ماسک در ابتدا که در تلاش برای صرفه جویی در آنها را برای پزشکی و دیگر پرسنل اورژانس که نیاز به آنها بیشتر — دولت ما تصمیم به دروغ به ما bizarrely ادعا ماسک ها مفید نیست مگر اینکه شما در حال پاسخ اول و یا در حال حاضر بیمار است. هر چند این ادعا رانده شد با هدف نجیب کذب آن گذاشته شد لخت توسط کشورها در سراسر جهان است که موظف به استفاده از ماسک در مکان و شاهد موفقیت بزرگ است. دولت در حال حاضر تلویحا اعتراف اولیه خود ماسک مشاوره هرگز درست است. مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر توصیه ما با پوشیدن ماسک در اماکن عمومی به سرعت انتقال این بیماری است. اعتماد به توصیه های ما را از کارشناسان ما مهم است. شکستن که اعتماد بود نه یک گام اول است.

یکی دیگر از بزرگ ایالات متحده سیاست اشتباه — این یکی بیشتر در سطح دولت — با خانه های پرستاری آن را تبدیل به صفر برای انتقال بيماري. اجتماعی فاصله دشوار است در یک نهادی پرستاری محیط خانه پر از ما بالاترین خطر ابتلا به شهروندان است. ما بیشترین ملی اشتباه بوده است و عدم حفاظت از این آمریکایی های قدیمی تر. در بدترین حالت ایالت نیویورک واقع موظف است که خانه های پرستاری قبول هر coronavirus مثبت بیمار است. نتایج مرگبار. نود و هشت نفر را در یک مرکز در شهر نیویورک است. دولت در حال حاضر معکوس این دستور و تصویب قوانین و مقررات جدید است که بیماران باید تست منفی قبل از اینکه به طور منظم به بیمارستان می تواند آنها را به بازگشت به خانه های سالمندان.

اینها فقط چند نمونه از اشتباهات در سیاست های ساخته شده در ایالات متحده وجود دارد از دیگر سیاست های ما می دوم حدس و همچنین, اما هیچ یک طول می کشد دور از این مورد در برابر چین است. گزارش نشان می دهد که اولین مورد از COVID-19 may کشف شده در چین در اوایل ماه نوامبر سال 2019. چین پاسخ اولیه به این ویروس تعریف شد با پنهان کاری و اطلاعات غلط. پزشکان چینی که سعی کردم به صحبت کردن و گفتن حقیقت شد بی اعتبار و یا حتی “ناپدید شد.” چین حتی اذعان انسان به انسان انتقال این ویروس را تا اواخر ماه ژانویه است. در این دوره چین تحت فشار سازمان جهانی بهداشت در برابر اعلام این ویروس جهانی بهداشت اضطراری است.

یک گزارش اطلاعات از وزارت امنیت داخلی ایالات متحده یافت می شود که دولت چین عمدا پنهان شدت COVID-19 از جامعه بین المللی در اوایل ژانویه در حالی که آن را انبار تجهیزات پزشکی توسط هر دو افزایش واردات و کاهش صادرات است.” چین نیز جدا شده ووهان ویروس توپی از بقیه از چین ادامه دارد در حالی که اجازه می دهد تا مسافرت های بین المللی. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن محدود سفر به آمریکا از چین دولت چین را محکوم کرد ،

چرا چین محدود داخلی سفر به hotspot اما اجازه مسافرت های بین المللی برای ادامه دهید ؟ کل جدول زمانی از چین اقدامات سخت است misconstrue. این ممکن است به یک فاجعه طبیعی بود اما کمک کرد تا همراه با یک فاجعه پاسخ توسط کسانی که با قدرت گیری آن در ابتدا. این ویروس در حال حاضر بیش از کشته 325,000 نفر در سراسر جهان, با توجه به رسمی شمارش. ما نیاز رسمی حسابداری و چین فاجعه بار اقدامات قبل از ما به طور کامل می تواند درک آنچه اتفاق افتاده است.

واشنگتن, DC – مارس 19: رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به مطبوعات پس از دیدار با سناتور جمهوریخواه در هارت سنا ساختمان اداری در کاپیتول هیل, مارس 19 سال 2020 در واشنگتن, DC. (عکس از درو Angerer/گتی ایماژ)

“سرزنش چین در مقابل سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن” روایت تداوم توسط رسانه ها است و در عین حال یکی دیگر از غم سیاسی از یک ذاتا غیرسیاسی موضوع است. مغلوب ساختن پیشی جستن است در اختیار دولت فدرال است. دولت فدرال با وجود هر سیاستمدار ادعا می کند به خلاف است و هرگز به پاسخ کاملا به یک وضعیت شبیه به این بیماری همه گیر. وضعیت بیش از حد مایع و با وجود بی میلی خود را به آن اعتراف کارشناسان ما هنوز کاملا نمی دانند این بیماری است.

با توجه به این پویا با وجود اشتباه کم اهمیت جلوه دادن بیماری در شروع آن رئیس جمهور و کل تیم خود را در تعادل سزاوار ستایش از آنها داده شده است. اما حتی برای کسانی که احساس می کنید در غیر این صورت هیچ مقدار از دولت ایالات متحده مجرمیت را نفی می چینی و مجرمیت در ابتدا از این رویداد. یا به عبارت دیگر آن را OK مغلوب ساختن پیشی جستن-متنفر; شما می توانید با اعتراف به نقش چین در این بیماری همه گیر را بدون از دست دادن خود را هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن خیابان cred. به انجام در غیر این صورت به انکار واقعیت است.

Neil Patel co-founded The Daily Caller, یکی از سریعترین رشد آنلاین, اخبار رسانه های که به طور منظم می شکند, اخبار و توزیع آن به بیش از 15 میلیون ماهانه خوانندگان. پاتل نیز شرکت تاسیس The Daily Caller, اخبار بنیاد غیر انتفاعی اخبار شرکت قطار که روزنامه نگاران تولید واقعیت-بررسی و انجام دراز مدت گزارش های تحقیقی. The Daily Caller, اخبار بنیاد مجوز محتوای آن را رایگان به بیش از 300 رسانه های خبری به طور بالقوه صدها میلیون نفر در هر ماه است. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد نیل پاتل و خواندن ویژگی های دیگر سازندگان نویسندگان و کاریکاتوریست بازدید سازندگان سایت در www.creators.com

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de