پاتل: اجازه سیاستمداران عمل مانند سیاستمداران; بقیه ما باید بهتر

در انتخابات سال همه ما استفاده می شود به سیاستمداران چرخاندن یکی دیگر از کلمات برای حداکثر استفاده. که همیشه اتفاق افتاده و آن را همیشه خواهد شد. این کار ما به عنوان شهروندان به قطع از طریق سیاسی و چرخش شکل حقیقت و رای وجدان ما. تفاوت در این چرخه سیاسی بیش از هر زمان دیگر قبل از آن که آن را نه فقط سیاستمداران که دائما در حال چرخش حقیقت است. قبلا مسئول موسسات را رد کرده و هدف از طرفی در ازای مجمع تشخیص مصلحت نظام سیاسی. شما می توانید پیدا کردن حقیقت در این انتخابات چرخه مگر اینکه شما به طور فعال به دنبال آن است. تنها راه برای انجام این کار است که به فراتر از خود را سیاسی حباب.

دو نمونه اخیر این اشاره روشنی. برای اولین بار رسانه های پیچ خورده جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی خوش بین دفاع آمریکا در کوه راشمور به یک نژادپرست درد دل دفاع از کنفدراسیون. بسیاری از محافظه کاران امروز بر این باورند که جو بایدن می خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت ، (مرتبط: داعش به طور کلی وکیل هشدار ‘انصراف از فرهنگ’ هدف قرار دادن کوه راشمور پیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته)

اگر شما عشق مغلوب ساختن پیشی جستن و ماند خود را آنلاین حباب شما مستعد ابتلا به این باور است که بایدن می خواهد برای خلاص شدن از پلیس ما. او نمی کند. اگر شما عشق بایدن و اقامت خود را به طور کامل جدا رسانه حباب شما احتمالا بر این باورند تهمت تحویل برخی از تیره نژادپرستانه دفاع از کنفدراسیون. او مخالف است. برای کسانی از ما نگران کشور ما از هم میپاشد بیشتر از ما نگرانی در مورد هر گونه خاص و موقعیت سیاسی این پویا چیزی است که ما را به حمله با همه ما.

TOPSHOT - US President Donald Trump and First Lady Melania Trump attend Independence Day events at Mount Rushmore in Keystone, South Dakota, July 3, 2020. (Photo by SAUL LOEB / AFP) (Photo by SAUL LOEB/AFP via Getty Images)

TOPSHOT – رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump حضور در استقلال روز, حوادث در کوه راشمور در کیستون, داکوتای جنوبی, 3 جولای سال 2020 است. (عکس SAUL لوئب / AFP) (عکس SAUL لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ)

چرخه همان است که در هر طرف. مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن هر دو در معرض ابتلا به حملات شدید لفظی inelegance. اگر شما می خواهید را به یک لغزش زبان خارج از متن برای هر یک از شما باید مقدار زیادی از فرصت ها است. وجود ارتش, افراطی, پارتیزان در توییتر گارد در هر دقیقه برای یک فرصت جدید برای انجام این کار. هر قطعه است که می تواند مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. نتیجه این است که یک کشور که در آن نیمی از مردم فکر می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن به کنفدراسیون و نیمی از مردم فکر می کنم بایدن می خواهد برای خلاص شدن از پلیس. ما باید برای متوقف کردن.

در کوه راشمور تهمت هرگز حتی ذکر کنفدراسیون. او تبلیغ فردریک داگلاس و تاسکیگی نیروی هوایی میان امریکا بزرگترین قهرمانان (به تشویق حضار). او همچنین صرف زمان طولانی شعار مارتین لوتر کینگ جونیور و “صالح جنبش حقوق مدنی”. آنچه که او مورد حمله قرار گرفت رشد رادیکال جنبش به تعریف دوباره تاریخ آمریکا و اهریمن جلوه دادن امریکا بنیانگذاران بر اساس استانداردهای امروز. بسیاری از آمریکایی ها در این است. شما ممکن است آن را دوست ندارم اما چه تهمت و گفت: نبود یک تماس برای تفکیک و یا بازگشت به کنفدراسیون. متاسفانه شما نمی خواهد می دانم که هر یک از این بر اساس پوشش تهمت سخنرانی از قبلا مسئول رسانه ها مانند نیویورک تایمز و واشنگتن پست. این بار نام آن را “تیره و تفرقه گفتار.” پست حتی شدیدتر:

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سرکش فشار برای حفظ مؤتلفه نمادها و میراث سفید, سلطه, متبلور شده توسط سخت انصراف از نژادی عدالت حرکت جمعه شب در کوه راشمور به شدت دستپاچه جمهوری خواهان که به مدت طولانی فعال او اما در حال حاضر ترس از دست دادن قدرت و برای همیشه ارتباط خود را با او نژادی animus.”

برای روشن تهمت نامیده می شود برای حفظ مؤتلفه بناهای تاریخی و موقعیت من سهم نیست اما سخنرانی خود در Rushmore شد اگر هر چیزی, یک تماس برای غرور ملی ما در تاریخ بزرگ در یک زمان وقتی که تاریخ خود را مورد حمله قرار گرفت. آن را نه به عنوان پست نام آن را “یک dystopian گفتار.” (مربوط به: ‘Rushmore خواهد ماند برای همیشه لطفا برای’: مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم ضد موسس معترضان در داکوتای جنوبی)

US President Donald Trump speaks during the Independence Day events at Mount Rushmore National Memorial in Keystone, South Dakota, July 3, 2020. (Photo by SAUL LOEB / AFP) (Photo by SAUL LOEB/AFP via Getty Images)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول روز استقلال, حوادث در کوه راشمور یادبود ملی در کیستون, داکوتای جنوبی, 3 جولای سال 2020 است. (عکس SAUL لوئب / AFP) (عکس SAUL لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ)

این مشکل منحصر به فرد است به پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن. بسیاری از محافظه کاران بر این باورند بایدن می خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت ، مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و برخی از رسانه های محافظه کار ساخته شده اند در این مورد. بایدن خطاب آن به طور مستقیم در یک op-ed در ایالات متحده آمریکا امروز: “من را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس. … بهتر است پاسخ این است که به ادارات پلیس و منابع آنها نیاز به اجرای اصلاحات معنی دار و به وضعیت دیگر فدرال دلار در تکمیل این اصلاحات. … هر اداره پلیس باید پول آن نیاز به موسسه اصلاحات واقعی.” بایدن نیز در دفاع از این هرج و مرج ما شاهد در خیابان های بسیاری از شهرهای ما: “به من گفت: از آغاز تظاهرات اخیر که وجود دارد هیچ جایی برای خشونت و تخریب اموال. مسالمت آمیز معترضان باید از آن محافظت شود و arsonists و آنارشیست ها باید تحت پیگرد قانونی قرار.” این نمایش به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از محافظه کاران و بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان.

نکته در اینجا این نیست که هیچ تفاوت بین تهمت و بایدن. وجود دارد تفاوت بزرگ. اما تفاوت هستند که بسیاری از ما فکر می کنم ما درک می کنیم از آسایش ما ایدئولوژیک حباب. برای شکستن این همه ما نیاز به خواندن آنچه در طرف دیگر است و در واقع گفت. آن را اغلب به عنوان بد نیست به عنوان شما فکر می کنم آن است که هنگامی که شما را هم به آن نگاه کنید. اگر ما متوقف نمی اهریمنی مخالفان ما و چرخاندن هر گونه لغزش زبان به آن را به بدترین شکل ممکن به معنی ما به صعود از ملی سقوط ما هستند. ما نمی توانیم بر روی تعداد بسیاری از رسانه ها برای کمک به. تا انتخابات است بیش از بسیاری از رسانه های در حال رفتن به قادر به جدا از اهداف سیاسی خود را به حقیقت را بگویید. هر یک از ما باید به مسئولیت به شکل که برای خودمان.

Neil Patel co-founded The Daily Caller, یکی از سریعترین رشد آنلاین, اخبار رسانه های که به طور منظم می شکند, اخبار و توزیع آن به بیش از 15 میلیون ماهانه خوانندگان. پاتل نیز شرکت تاسیس The Daily Caller, اخبار بنیاد غیر انتفاعی اخبار شرکت قطار که روزنامه نگاران تولید واقعیت-بررسی و انجام دراز مدت گزارش های تحقیقی. The Daily Caller, اخبار بنیاد مجوز محتوای آن را رایگان به بیش از 300 رسانه های خبری به طور بالقوه صدها میلیون نفر در هر ماه است. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد نیل پاتل و خواندن ویژگی های دیگر سازندگان نویسندگان و کاریکاتوریست بازدید سازندگان سایت در www.creators.com

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>