پاتل: توسط Antifa در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین حقوق و دستمزد?

وجود دارد یک متعصب و به طور فزاینده ای شکل خشونت فاشیسم در حال رشد در خیابان های کشور ما است. مناظره مدنی و آزادی بیان هستند. قدرت در خیابان ها است. اگر که شما را می ترساند این واقعیت است که کشور ما را, سیاسی, شرکت های بزرگ و رسانه های رهبران به نظر می رسد خوب با این اراذل و اوباش با خشونت باید شما را بترساند و حتی بیشتر.

که جرقه مشتعل ما زمان ناآرامی شد قتل وحشیانه جورج فلوید توسط افسر پلیس درک چوین در مینیاپولیس همه گیر تصویری. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای تمام مهارت های خود را قادر به به طور موثر منجر شود در یک زمان مثل این به خصوص در یک موضوع حساس مانند مسابقه است. مذاکرات خود را از نوسان بی دست و پا به مدعی.

همه گیر و متعاقب آن افزایش بیکاری را ترک کرده اند میلیون ها جوان آمریکایی با زمان بیش از حد در دست خود و بیش از حد کمی امید برای پیشرفت اقتصادی. همانطور که برای دموکرات ها و رسانه های آنها بیش از حد خوشحال به ایجاد هرج و مرج در انتخابات سال اگر آنها فکر می کنم آن ممکن است منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف. شرکت های بزرگ هستند, به طور معمول, امید به ماندن در خارج از آتش و در حال حاضر به پرداخت برای ماندن در زینت های خوب از سمت چپ. و بیشتر گروههای چپ مانند antifa در حال انتظار در بال به علت تخریب در هر فرصت.

با توجه به تمام این پویایی در بازی صلح آمیز در اعتراض به بی عدالتی جورج فلوید قتل را اغلب به خشونت در خیابان های ما. سیاتل در حال حاضر شامل یک antifa-اجرای “مستقل منطقه است.” اوباش در حال تخریب مجسمه های تاریخی و روشنایی آتش سوزی در شهرستانها در سراسر کشور با مصونیت از مجازات. مأموران اجرای قانون — اکثریت قریب به اتفاق آنها خوب مردم در تلاش برای انجام یک کار دشوار — منینگ خیابان تحت حمله قرار دارند و برخی از آنها حتی ضرب گلوله کشته شده است.

TOPSHOT – تظاهرکنندگان نگه دارید تا پلاکارد اعتراض در خارج از کاخ سفید بیش از مرگ جورج فلوید در واشنگتن دی سی در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 است. (عکس خوزه لوئیس Magana / AFP) (عکس خوزه لوئیس MAGANA/خبرگزاری گتی ایماژ)

از خیابان سی, سیاتل و شهرهای دیگر روزانه ما تماس گیرنده خبرنگاران را تحت پوشش ناآرامی ها بهتر از هر کس دیگری من آگاه است. در بازگشت برای ما خبرنگاران شجاعت در خط مقدم نه ماندن در پشت پلیس موانع به عنوان بسیاری از خبرنگاران دیگر تصمیم به انجام آنها یک نگاه دست اول در آنچه اتفاق می افتد شده است. آنها نه در امید به دفاع از اعتراضات را در تمام هزینه ها حتی به عنوان آنها تبدیل خشونت به عنوان بسیاری را در رسانه های لیبرال بود. آنها همچنین نمی تواند در جستجو برای هر یک مثال کوچک از خشونت به رنگ یک اعتراض مسالمت آمیز به عنوان یک شورش به عنوان برخی از در سمت راست سعی به انجام این کار. (مرتبط: منحصر به فرد: Daily Caller خبرنگاران به داخل سیاتل CHAZ)

خبرنگاران ما رنگ یک تصویر پیچیده. در ابتدا بسیاری از معترضان مسالمت آمیز و بسیاری از آنها حتی تلاش برای متوقف کردن جنایات و اعمال خشونت به عنوان آنها شروع به توسعه. ما خبرنگاران گفت: بسیاری از داستان های خود را. اغلب همه چیز را بدتر بعد در شب. سوزاندن ساختمان غارت و حمله به پلیس همه عادی است. خبرنگاران ما نمی ترسیدند بگویید این داستان نیز هست.

در بازگشت برای رفتن شجاعانه و گفتن حقیقت ما خبرنگاران تهدید شده اند تعقیب و حتی حمله کردند. یکی از معترضان در توجیه این کار گفت: “شما نمی توانید رکورد us; آن را برابر کد ما.” جای تعجب نیست که آزادی مطبوعات گروه به طور معمول trigger-happy با هر درک اندکی در برابر سپاه مطبوعات باقی مانده تا حد زیادی سکوت به عنوان روزنامه نگاران جوان انجام نمایشگاه گزارش مورد حمله قرار گرفتند.

مجسمه سرنگونی آغاز شده و با مؤتلفه بناهای تاریخی. من هرگز درک مؤتلفه بناهای تاریخی. بازنده نمی کنید برای ساخت بناهای; برندگان انجام دهد. و به همین دلیل ساخت آثار تاریخی به بیشترین تلاش ما تا به حال برای جدا کردن این کشور ؟ اگر من احساس می کنم این راه پیدا کنم آن را سخت به تصور کنید که چگونه سیاه آمریکایی ها باید احساس کنند در مورد این آثار و یا مؤتلفه پرچم.

مردم جمع آوری در اطراف Robert E. Lee مجسمه در بنای تاریخی خیابان در ریچموند, ویرجینیا در 4 ژوئن سال 2020 میان آمریکا مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس. (عکس توسط Ryan M. Kelly / AFP) (عکس RYAN M. KELLY/خبرگزاری گتی ایماژ)

ما نژادپرستان در کشور ما است. هر کشور و هر نژاد از مردم شامل نژادپرستان. اما امریکا در سال 2020 است و نه اساسا و institutionally نژادپرستانه کشور است. آثار به مؤتلفه رهبران و پرواز مؤتلفه پرچم — حتی هنوز هم از جمله آن در می سی سی پی امور خارجه پرچم — همه آن را سخت تر برای دفاع از این بحث. بسیاری از بناهای تاریخی این بنا 100 سال پس از جنگ داخلی به عنوان یک انگشت شست در چشم به حقوق مدنی دوران اصلاحات. برخی از این مواد متعلق در موزه های تاریخی مقاصد اما من نمی ریختن هر اشک در مورد این مجسمه پایین آمدن.

اما سرنگونی متوقف نشده در مؤتلفه بناهای تاریخی. خاطرات به پدران بنیانگذار آمریکا نیز در حال نابود شده است. حتی یادبود به قهرمانان جوان ما از جنگ جهانی دوم — به اصطلاح بزرگترین نسل که نجات کشور ما از نازی ها شاهنشاهی و بعد از آن کمونیست شده اند مخدوش و تخریب. افسران پلیس کشته شده اند و برخی در رحم, point-blank حملات. (مرتبط: تهمت ادعای ‘هر کسی که Vandalizes’ بناهای تاریخی در اموال فدرال دستگیر خواهد شد و 10 سال در زندان)

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد کشویی در پای صندوقهای رای است. پاسخ خود را به همه گیر شد و ناهموار. او در پاسخ به اعتراضات و بعد از آن شورش شده است بدتر است. و در حال حاضر نهایی طنز, چپ انجام شود ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن بیشترین نفع خود تمام ریاست جمهوری است. آمریکایی ها نمی خواهند ما آثار شکست. آمریکایی ها نمی خواهند شهرستانها ما سوخته است. ما نمی خواهیم هرج و مرج. ما نمی خواهیم پال خواستار قطع بودجه دولت ما ادارات پلیس. هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن جمعیت باید با توجه به پرداخت. همه این ممکن است در نهایت منجر به یک دوم مغلوب ساختن پیشی جستن مدت است. آن را حتی ممکن است تنها چیزی که می تواند.

Neil Patel co-founded The Daily Caller, یکی از سریعترین رشد آنلاین, اخبار رسانه های که به طور منظم می شکند, اخبار و توزیع آن به بیش از 15 میلیون ماهانه خوانندگان. پاتل نیز شرکت تاسیس The Daily Caller, اخبار بنیاد غیر انتفاعی اخبار شرکت قطار که روزنامه نگاران تولید واقعیت-بررسی و انجام دراز مدت گزارش های تحقیقی. The Daily Caller, اخبار بنیاد مجوز محتوای آن را رایگان به بیش از 300 رسانه های خبری به طور بالقوه صدها میلیون نفر در هر ماه است. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد نیل پاتل و خواندن ویژگی های دیگر سازندگان نویسندگان و کاریکاتوریست بازدید سازندگان سایت در www.creators.com

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de