حزب تنوع پایین به راست پیر مردان سفید برای رئیس جمهور

امروز پادکست ما پوشش پس از کارولینای جنوبی اولیه و تلاش های چپ سیاسی به کوروناویروس.

گوش دادن به نشان می دهد:

پس از سه اجرا برای رئیس جمهور و 32 سال جو بایدن در نهایت برنده اول ابتدایی خود را با پیروزی در کارولینای جنوبی است. چه معنی آن را برای مسابقه در حال حاضر که تام Steyer و پیت Buttigieg اند کاهش یافته است, گذشته از ساخت بایدن در سن 77, جوانترین مرد در مسابقه ؟ و آنچه که الیزابت وارن ، ما پاسخ.

همچنین جناح چپ جنگهای صلیبی سیاسی به کروناویروس در ادامه با نامزدها و به اصطلاح روزنامه نگاران تلاش به ادعای رئیس جمهور تهمت آن را به نام یک جعل است. ما به همه آن.

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف نفت CBD از زندگی باستانی روغن, چک کردن وب سایت خود را! استفاده از کد های تبلیغاتی “Derek” برای دریافت حمل و نقل رایگان.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>