بخش هایی از کراچی لاهور مهر و موم شده

وسایل نقلیه پلیس گشت زنی در جاده ها پس از دولت سند اعلام کرد یک هفته دو استان-شبکه مستند در کراچی پاکستان, آوریل 2 سال 2020 است. نرم افزار/سید عباس مهدی/فایل

لاهور/مهراب: بیش از 10 محلات در لاهور شد و روز شنبه را تحت جزئی یا کامل مستند بعد از یک افزایش در تعداد COVID-19 موارد است.

با توجه به دولت های منطقه Bhatta چوک Sikandria مستعمره Mughalpura چین طرح و Shahdara در چند منطقه از سدار قرار گرفتند کامل مستند در حالی که مناطق مختلف در رستم پارک و Gulshane-راوی قرار داده شد و تحت کامل و یا جزئی مستند.

مربوط به ذکر است که در اینجا لاهور در میان بدترین منطقه آسیب دیده در استان و مقامات استانی باید اقدامات لازم از جمله مستند و عظیم تست برای شناسایی coronavirus نقاط مهم در این شهرستان است. حرکت به تحمیل مستند در لاهور مناطق آمد و فقط پس از 11 اتحادیه شوراها در کراچی به طور کامل قفل شده است و در روز شنبه برای جلوگیری از گسترش بیشتر از رمان coronavirus. پلیس و رنجرز گفت: برای اطمینان از ماندن مردم در مشخص کردن مناطق.

در کراچی در روز قبل از آن معاون کمیسر شرق احمد علی دستورات صادر شده برای آب بندی UC-6 Gillani راه آهن UC-7 Dalmia UC-8 جمالی مستعمره UC-9 گلشن-II, UC-10 Pehalwan, گت, UC-9 یعقوب خط و UC – 10 Jamshaid چهارم. این سند حمایت دولت را در تصمیم خود برای کمربند خاموش 11 اتحادیه شوراهای.

در اواخر شب و توسعه و سند اطلاعات نصیر حسین شاه گفت: دولت نمی خواهد مهر و موم کل اتحادیه شوراهای نه “تنها کسانی که در مناطق خاص که در آن موارد گزارش شده خواهد بود مهر و موم شده”. “این باعث ناراحتی مردم اگر چنین مناطق به طور کامل بسته شده,” او گفت:.

پیش از آن در روز, سند, وزیر سید مراد علی شاه صادر استارک هشدار بیش از تهدید سرعت رشد coronavirus موارد در استان با افشای مرگ حداقل شش نفر در طول 24 ساعت گذشته در سند بالاترین تعداد مرگ و میر در یک روز در استان است. او در ادامه گفت که در طول 24 ساعت گذشته هشدار دهنده 104 جدید کروناویروس موارد یا 20 درصد بودند شناسایی شده در استان است که بالاترین میانگین در سراسر جهان است. “این یک وضعیت نگران کننده و راه حل آن نهفته است در اجتماعی فاصله و رعایت مستند در درست حرف در روح.”

وزیر گفت که در طول 24 ساعت گذشته (پنج شنبه 8 صبح) 531 جدید نمونهها آزمایش از آنها 104 آزمایش مثبت است. “این است که 20 درصد از کل موارد تست شده است که بالاترین میانگین از موارد مثبت در جهان است,” او گفت و افزود: در حال حاضر ما 1,318 موارد مثبت در استان است. شاه گفت که شش بیماران درگذشت تا پنج شنبه صبح و تعدادی از بیمارانی که فوت کرده اند تا کنون رسیده است 28. “مرگ نسبت به 2.1 درصد,” او گفت:.

وزیر گفت که نگران کننده رشد coronavirus موارد را تعیین کنید که چگونه ما زندگی ما از هم اکنون به بعد. “به نظر من انتخاب محدود است به زمین افتاده و در حال حاضر فقط چند روز باقی مانده برای اين مستند به صورت کامل و همه ما باید به آن حکم واقعی نامه و روح” او گفت و افزود: حتی در پست-مستند دوره بحرانی است که مردم اطمینان اجتماعی فاصله در محل کار و در خانه و حتی در اتوبوس.

وزیر گفت که در حال مستند بود به آرامی گرفته شده که با توجه به تعداد موارد در این شهر و دیگر مناطق را آغاز کرده اند به افزایش است. “من دستور داده اند که برای بیشتر سفت مستند در Malir و مناطق دیگر که در بیشتر موارد تشخیص داده شده است,” او گفت و افزود: “این موضوع بسیار جدی است و ما باید آن را جدی بگیرند.”

مخالفت با هر فرمت در این مستند است که به قوت خود باقی می ماند تا آوریل 14, فرماندار, Sindh عمران اسماعیل است که مناسب برای گسترش این مستند پس از ذکر تاریخ که مردم در مواجهه با مشکلات.

PTI رهبر گفت که او تا به حال شده است دریافت شکایات مردم. استان شده است رعایت دقیق مستند از اواسط ماه مارس با استانی دولت به تازگی با داشتن تمدید مستند تا تاریخ 14 آوریل. در هفته گذشته, سند, وزیر آموزش و پرورش از سعید غنی گفت: مستند قوانین ممکن است تجدید نظر شده در مارس 14, هموار کردن راه برای کمی نرمی.

در ضمن در یک کنفرانس مطبوعاتی نخست وزیر دستیار ویژه بر سلامت دکتر ظفر میرزا گفت: پاکستان شاهد یک افزایش شدید در تعداد COVID-19 بیماران نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی.

از بیش از 8 بيمار در هواکش یک هفته پیش در حال حاضر 50 حیاتی بیماران در حمایت از زندگی در نقاط مختلف پاکستان “من تاکید نمی تواند به اندازه کافی چقدر مهم است برای ما به عمل مسئولانه و مطابق با اجتماعی محدودیت فاصله. از آن خواهد شد یک اشتباه بزرگ برای تبدیل شدن به بی خیال صرفا به این دلیل بوده است نه به عنوان تیز افزایش در تعداد موارد و مرگ و میر در پاکستان به عنوان انتظار می رود,” دکتر ظفر میرزا forewarned.

شماره او گفت که می تواند علاوه بر این با افزایش اگر محدودیت کلمپ توسط دولت استانی و فدرال نمی شد و به شدت پایبند به در فردی و جمعی سطوح.

صحبت به مناسبت وزیر برنامه ریزی و توسعه و اصلاحات خاص و طرح های اسد عمر گفت: پس از 9 آوریل به عنوان بسیاری از 1.098 میلیون خانواده در سراسر پاکستان تا به حال خارج Rs12,000 هر که زد تا به Rs13.18 میلیارد. “هرگز در تاریخ پاکستان است که حمایت اجتماعی برنامه از مقیاس Ehsaas اضطراری نقدی توزیع که تحت آن Rs144 میلیارد دلار به طور مستقیم توان پرداخت 12 میلیون خانواده در فقر زندگی” اعلام کرد.

با اذعان به چند مبادله شاهد در برخی از استان ها گفت: این فرایند و پیشرفت هموار با حمایت از شهرستان دولت.

دکتر ظفر گفت: به کمک سهم خود را به Ehsaas سرنا هتل و HBL حال راه اندازی شد ‘Jazba-e-Khidmat,’ یک ابتکار مشترک که بر اساس آن دو را رایگان ارائه ناهار و شام برای همه پزشکان و پرستاران و امدادگران و کارکنان با توجه به کروناویروس بیماران در 20 بیمارستان در سراسر هفت شهرستانها با سرنا هتل شاخه. این شهرهای اسلام آباد و راولپندی, Faisalabad, کویته, Swat, گلگت و Khaplu. این سرویس در ابتدا خواهد بود برای ارائه یک ماه با امکان تمدید به وضعیت تکامل می یابد.

اسد Umer سپس نقل مکان کرد برای به اشتراک گذاشتن پیشرفت از نظر تامین تجهیزات برای حفاظت از کارکنان پزشکی, تشخیص Coronavirus و درمان تایید بيماران است. او گفت: 1,700,000 فولاد ماسک 75,000 N-95, ماسک, 73,000 محافظ لباس, 650,000, دستکش, 137,000 کلاه جراحی و 10,000 صورت سپر تا کنون اعزام به بیمارستان در سراسر کشور توسط ان دی ام ای.

با اشاره به تجهیزات تشخیصی اسد عمر گفت: 14 PCR ماشین شده بود تهیه و 27 آزمایشگاه در حال حاضر قابلیت تشخیص coronavirus. علاوه بر این تست واکنش کیت که می توانید انجام دهید تا 100,000 آزمون دریافت شد در کراچی یک روز زودتر و در حال حاضر اعتبار. “از کل کیت 50,000 استفاده خواهد شد با سند و 25,000 ارسال خواهد شد به بلوچستان با تجهیزات بیشتری انتظار می رود ظرف چند روز آینده.”

اسد Umer اضافه شده است که از 3000 آزمون در روز, پاکستان هدف این است که برای به دست آوردن قابلیت انجام 25,000 آزمون در هر روز تا پایان ماه آوریل است. “هدف ما در 300 درصد افزایش در قابلیت از طریق خرید ماشین آلات و تست کیت” اعلام کرد و اضافه کرد که یک وقت تیم تشکیل شده بود در ملی فرماندهی و عملیات مرکز به ایجاد این اتفاق می افتد در هماهنگی با استان و آزمایشگاه.

او گفت: فعال نمونه سیستم برای تشخیص و ردیابی و آزمایش از تماس ها و مجموعه ای از نمونه در میان دیگر جنبه بود که خلبان آزمایش در یک یا دو منطقه از هر استان و همچنین در اسلام آباد به منظور تعیین شیوع این ویروس در گروه های هدف مانند کارگران صنعتی. این فعال خواهد شد و دولت باید مبتنی بر شواهد داده ها را در معرض خطر درگیر در به تدریج باز کردن یک بخش پس از دیگری. “نتایج حاصل از این پروژه ارائه یک تصویر واضح تر از این راه به جلو” او نگهداری می شود.

به اشتراک گذاری داده ها در تاثیر COVID-19 در اقتصاد کشور را Asad Umer گزارش یک سوم کاهش (معادل Rs1 و 500 میلیارد گسترش بیش از یک سال) در درآمد مجموعه تا کنون پس از وقوع. اما از ماه مارس سال گذشته شده است وجود دارد 9 درصد افزایش در درآمد ارز خارجی او به اشتراک گذاشته. گفت: جلسه بعدی کمیته هماهنگی ملی خواهد بود برگزار شده در روز دوشنبه با PM در صندلی به اتفاق آرا تصمیم گیری درباره گام های بعدی گرفته شود پس از تاریخ 14 آوریل.

دکتر ظفر مشترک ملی و بین المللی بازتاب داده مقیاس همه گیر. به عنوان بسیاری از 1.7 میلیون تأييد موارد گزارش شده در سراسر جهان با بیش از 100 ، 000 مرگ و میر و 382,000 بهبود.

در پاکستان 5,036 مردم را به دست آورد, بیماری, با, Punjab گزارش 2,425 فتح کرد گرفته شد موارد به دنبال سند 1,318 KP 697 بلوچستان 228 گلگت-بلتستان 216 اسلام آباد 118 و AJK 34 تا پر کردن گزارش در 12:59 بعد از ظهر.

به عنوان بسیاری از 762 تایید بیماران به طور کامل بهبود 86 از دست داده اند و زندگی خود و 17,393 در قرنطينه. در مجموع 57,836 آزمایشات انجام شده او اطلاع داد.

از 86, مرگ و میر, 31 کشته در خیبر پختونخوا, 28 در سند 21 در پنجاب دو در بلوچستان 3 در گلگت-بلتستان و Islamabad Capital Territory 1. در همین حال شش نفر تست مثبت بالا بردن تعداد تایید Covid-19 موارد به 60 در منطقه سوات در روز شنبه. به گفته معاون کمیسر Saqib رضا اسلم در مجموع 60 نفر گزارش شده بود مثبت برای تاج آزمون تا کنون در حالی که نتایج حاصل از 30 نفر اعلام شد منفی. او گفت: دو آلوده بیماران مبتلا به هر یک از Kanju و Charbagh مناطق در حال بهبود از بیماری ویروسی کشنده. زودتر او گفت: دو نفر دیگر نیز شکست coronavirus و به خانه فرستاده می شود و پس از بهبودی کامل است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de