جزئی قطار خدمات رزومه در سراسر پاکستان

عکس: فایل

قطار خدمات از سر گرفته و تا حدی در این کشور در روز چهارشنبه بعد از اینکه به حالت تعلیق برای دو ماه.

از سرگیری آموزش عملیات اعلام شد وزیر فدرال برای راه آهن شیخ رشید احمد روز دوشنبه گفت که نخست وزیر عمران خان تا به حال مجاز به بخشی از رزومه خدمات قطار از روز چهارشنبه در شرایطی که دستورالعملهای عملیاتی استاندارد بودند پایبند به عنوان کشور جنگ رمان coronavirus.

رشید پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “هیچ کس اجازه خواهد داشت در داخل ایستگاه ها بدون داشتن یک بلیط. حدود 7000 افسران پلیس مستقر شده اند در [ایستگاه در] کراچی لاهور و مولتان راولپندی پیشاور و کویته و اضطراری تحمیل شده.”

“اگر وضعیت [از بیماری همه گیر کوروناویروس] پایدار باقی می ماند در طول ماه جاری پس از آن همه خدمات قطار از سر گرفته خواهد شد در سراسر این کشور از ژوئن 1” رشید گفت.

در مرحله اول از سرگیری عملیات 30 قطار آغاز خواهد شد سفر خود را از استان. اولین قطار رفتگان از راولپندی از کراچی در 6 صبح و پس از یکی به لاهور در 7. سومین قطار رفتگان از لاهور برای راولپندی در 7:30am می باشد.

دستورالعملهای عملیاتی استاندارد صادر شده برای مسافران

وزارت راه آهن صادر کرده است دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) برای کسانی که سفر از طریق قطار.

به گفته معاون سرپرست راه آهن امیر نثار مسافران باید دستور داده شده است برای رسیدن به ایستگاه یک ساعت زودتر و هیچ بازدید کننده ای خواهد بود و مجاز به ورود به ایستگاه محل برای دیدن کردن مسافران است.

نثار گفت که تنها 60 درصد از مسافران را پر کنید یک قطار در حالی که 40 درصد خالی باقی خواهد ماند.

“مسافران را به پوشیدن ماسک و راه آهن و مقامات را با ارائه آنها را با sanitisers در طول سفر” اضافه شده DS.

برای اولین بار و نقض یک SOP وجود خواهد داشت جریمه Rs500 در حالی که برای دومین بار وجود خواهد داشت جریمه Rs1000, او گفت:.

بر یک سوم زمان نقض مسافر خواهد بود خاموش لود گفت: Nisar.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im