Parth ‘new’ in politics: Chhagan Bhujbal after Pawar snubs grandnephew

توسط PTI

نخست وزیر ماهاراشترا، چاگان بوجبال، روز پنجشنبه گفت: “رهبر حزب شاراد پاوار” یک روز پس از آن که شاراد پاوار، برادرزاده اش را به خاطر درخواست یک کاوشگر CBI در مورد مرگ سوشانت سینگ راجپوت، بازیگر، به طور عمومی به عنوان یک کاوشگر CBI به عنوان یک مدیر ارشد حزب در این کشور به عنوان یک مدیر ارشد حزب انتخاب کرد، گفت: “ماهاراشترا” در مورد مرگ سوشانت سینگ راجپوت، رئیس حزب، به طور عمومی به او اطمینان داد. Sharad Pawar censured his grandnephew publicly

رهبر ارشد ان سی پی بهوجبال گفت که از زمانی که خود رئیس حزب در این مورد اظهار نظر کرده است، نیازی به صحبت کردن در این مورد نیست، اما اظهار داشت که معاون رئیس جمهور و آجیت پاوار پدر پارت پاوار ناراحت نیست.

پس از اظهار نظر های شاراد پاوار که حزب او یک اصلی ترین سازمان در دولت ماهاراشترای به رهبری شیو سِنا است، باعث یک پرت شدن شد، برادرزاده اش آجیت پاوار به سرعت به دیدار عموی خود در محل اقامت اخیر در اینجا در روز چهارشنبه عجله کرده بود.

“من نیازی به صحبت کردن بعد از او (شاراد پاوار) است. اون گفت که پارت نابالغه حالا ديگه چي ميتونم بگم؟ Naya hai who (he is new), Bhujbal lda reporters here on Thursday. او گفت پاوارک ها و حزب “متحد” هستند و آجیت پاوار از این موضوع ناراحت نیست.

خانواده ای که ما هم بخشی از آن ها می باشیم، متحد است و آجیت دادا نیز ناراحت نیست.

هیچ ناراحت نیست، همه ما با هم، مواد غذایی دولت، منابع مدنی و مصرف کننده وزیر حفاظت گفت.

بهوجبال در مورد نام آدیتیا تاکرایوزیر ماهاراشترا که به پرونده مرگ راجپوت مرتبط است، گفت که رهبر شیو سنا هیچ جا به این حادثه مربوط نمی شود و هدف قرار گرفتن آنداست.

رئیس NCP روز چهارشنبه گفت که او به تقاضای برادر بزرگش برای بررسی یک کاوشگر CBI در مورد مرگ راجپوت می گوید و پارت پاوار را «ناپخته» می داند که زبان ها را در محافل سیاسی مهاراسترا به هم می چسباند.

سیاستمدار کهنه کار همچنین گفت که او به پلیس بمبئی ایمان کامل داشته و اگر کسی هنوز بخواهد آژانس مرکزی پرونده مرگ راجپوت را بررسی کند مخالفت ینخواهد کرد.

راجپوت 34 ساله در آپارتمانش در حومه باندرا در 14 ژوئن در حال آویزان شدن پیدا شد.

حزب مخالف بی جی پی در ماهاراشترا خواستار یک کاوشگر CBI در این پرونده شده است که در نهایت توسط دولت به رهبری جی دی در بیهار توصیه شد.

ماهاراشترا ادعا می کند که بیهار از زمان مرگ در بمبئی صلاحیت قضایی در این موضوع را نداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>