مجلس پانل آغاز شده دقیق دست زدن به COVID-19 در هند: Venkaiah Naidu

توسط PTI

دهلی نو: مجلس پانل آغاز شده دقیق دست زدن به COVID-19 همه گیر در کشور کمی بیش از سه ماه پس از مجلس موکول جلوتر از برنامه خود را با توجه به این ویروس و یک بازه زمانی کوتاه به برگزاری کمیته دائمی جلسات را نداشته اند ممکن است با توجه به در حال حاضر وضعیت Rajya سبها رئیس M Venkaiah Naidu گفت: در روز یکشنبه.

در یک Facebook پست نقطه نقش رسانه ها در طول همه گیر معاون رئیس جمهور همچنین گفت: مجلس شورای اسلامی است که “در دوره” برای برگزاری موسمی جلسه.

این Rajya سبها گفت او برگزار شد از چند دور گفتگو با Lok سبها اسپیکر Om Birla در فعال کردن جلسات کمیته های مجلس و موسمی جلسه پارلمان.

“با توجه به کرونا-اجتماعی ناشی از فاصله گرفتن هنجار تدارکات صندلی از نمایندگان مجلس مورد نیاز دقیق شور و مشورت و برنامه ریزی است. دولت نیز به تازگی رسیده به ریاست افسران (Naidu و Birla) در برگزاری موسمی جلسه.

“ما در دوره” Naidu گفت.

با کاستن از محدودیت های داخلی, سفر هوایی در ماه مه و به میزان کمتر در سفر راه آهن به بخش مربوط ایستاده کمیته از هر دو مجلس پارلمان را از سر گرفت جلسات خود در این ماه او اشاره کرد.

آنها انجام یک بررسی از جنبه های مختلف مدیریت همه گیر و آن fallout Naidu گفت.

“این در واقع به معنی مورد نیاز نظارت پارلمان از دست زدن به همه گیر آغاز شده و در حدود سه و نیم ماه از آخرین نشسته از راس قوه مقننه کشور است. هر بازه زمانی کوتاه تر ممکن است با توجه به وضعیت حاکم در این کشور داشتند.”

برخی از اعضای مجلس پیشنهاد کرده بود برگزاری کمیته دائمی جلسات آنلاین با توجه به همه گیر و حاصل lockdown.

اما کمیته ملاقات جسمی.

حداقل چهار مجلس پانل ملاقات کرده اند در چند روز گذشته و آنهایی که مربوط به امور و علم و فناوری را مورد بحث و بررسی جنبه های مختلف این بیماری همه گیر.

Naidu با اشاره به این که بودجه در جلسه بود به برش های کوتاه چند روز جلوتر از برنامه به عنوان نمایندگان مجلس خواست می شود با مردم در این ساعت از بحران است.

هر دو مجلس موکول شد سینوسی مرگ در 23 مارس.

با توجه به مفاد قانون اساسی مجلس برای دیدار با ظرف شش ماه از آخرین نشسته است.

به طور معمول موسمی شروع جلسه در ماه جولای با چند استثنا در طول سال.

“این سال ما در حال زندگی در غیر طبیعی بار با توجه به همه گیر. مرکزی و دولت های ایالتی هستند کاملا اشغال شده در دست زدن به همه گیر گذشته بیش از چهار ماه در یک روز به صورت روز” Naidu اشاره کرد.

با اشاره به روزنامه نگاران گفت: رسانه ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی است که اغلب گفته می شود که پل بین پارلمانی موسسات و افراد را قادر می سازد یک ارتباط دو طرفه است.

“این نقش را به عهده گرفته و حتی بیشتر اهمیت در طول زمان از همه گیر” معاون رئیس جمهور گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>