آلمان و شهر مونیخ: دی اکسید کربن ممکن است بسیار قوی تر از متوجه باشند. — Unsplash/ Dimitry Anikin

سازمان ملل’ عدم تحقق وعده های آنها ساخته شده در پاریس در مورد آب و هوا را شدید کاهش تولید گازهای گلخانه ای می تواند هزینه اقتصاد جهانی تا آنجا که $600 تریلیون این قرن جدید تجزیه و تحلیل نشان داد سه شنبه.

در زیر نقطه عطفی 2015 توافق کشورهای متعهد به طور داوطلبانه کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از سوزاندن سوخت های فسیلی به منظور به حد جهانی افزایش درجه حرارت به “زیر” 2°C.

معامله متعهد متحده به کار به سمت امن تر حرارت کلاه 1.5°C طریق فردی کاهش تولید گازهای گلخانه ای طرح شناخته شده به عنوان در سراسر کشور تعیین سهم (NDCs).

فقط با 1°C گرمایش از قبل از صنعتی بار زمین است که در حال حاضر تحت ویرانگر موج گرما ، خشکسالی ، آتش سوزی و طوفان موج ساخته شده بدتر دریاها افزایش.

سازمان ملل متحد می گوید که انتشار جهانی باید سقوط بیش از 7 درصد در هر سال بین در حال حاضر و تا سال 2030 به آمار 1.5°C هدف است.

در عین حال کشورهای’ زمان NDCs قرار دادن زمین در دوره گرما به مراتب بیشتر از 2100 — بین 3°C 4°C بالاتر تاریخی پایه.

در حالی که مطالعات متعددی به دنبال برآورد اقتصادی هزینه شکست برای کاهش تغییرات آب و هوایی چند تلاش کرده اند به کمیت پتانسیل خالص اقتصادی به دست آوردن سریع عمل می آورد.

نوشتن در مجله Nature Communications, یک تیم بین المللی از کارشناسان آب و هوا شبیه سازی هزینه های تعاونی جهانی عمل تحت انواع حالات.

با توجه به جنبه های مانند گرم شدن آستانه هزینه کم-کربن تکنولوژی هزینه آب و هوا آسیب و ایده از کشورها خود را به پرداخت “سهم عادلانه” نسبت به رفع مشکل این تیم قادر به تعیین سود خالص — که چقدر اقتصاد جهانی ایستاده بود برای به دست آوردن تحت برنامه های مختلف.

آنها دریافتند که جهان را به دست آوردن $336-422 تریلیون توسط 2100 اگر اقدام گرفته شد به خاطر گرم شدن به 2°C و 1.5°C بود.

اما اگر آنها موفق به رسیدن به پاریس متوسط اهداف کشورهای ایستاده به از دست دادن تا 600 $تریلیون دلار ($126-616 تریلیون) توسط قرن پایان.

این مقدار به طور متوسط از دست دادن 0.57% ملی تولید ناخالص داخلی سالانه به 2100.

‘زیان های بزرگ’

با ما مجموعه ای به ترک پاریس معامله در این سال محققان همچنین نگاه هزینه کشورهای عدم حتی به زندگی می کنند تا خود را در زمان NDC وعده.

که از دست دادن در بازه زمانی بین $150 تریلیون و $790 هزار میلیارد تا 7.5 زمان کنونی جهانی تولید ناخالص داخلی.

“ما فکر می کنیم که اگر در هر کشور یا منطقه می تواند تا حد زیادی افزایش اقدامات خود برای کاهش انتشار آن است که ممکن است برای رسیدن به 1.5°C گفت:” منجر نویسنده مطالعه Biying یو پکن موسسه فن آوری است.

“اما اجرای چنین خود حفظ استراتژی در یک کلمه واقعی نیاز کشورها به رسمیت شناختن جاذبه گرمایش جهانی و به پیشرفت در کم کربن فن آوری.”

یو گفت: کشورها به طور سنتی دارای اولویت کوتاه مدت اقتصادی به دست آوردن بیش از آب و هوا عمل شدند و در نتیجه از دست رفته هزینه های قابل توجه سود حاصل از حرکت اولیه است.

“بدون سرمایه گذاری در صف مقابل تولید گازهای گلخانه ای را نمی توان کاهش می یابد و آب و هوا آسیب رخ می دهد با احتمال بالاتر که منجر به ضرر اقتصادی,” او گفت:.

این مطالعه نشان داد که جهانی چشمگیر آب و هوا سرمایه گذاری نیاز به $18-113 تریلیون دلار به ترتیب برای جهان به “شکستن حتی” در آن آب و هوا طرح است.

بیش از 90 درصد از این باید از G20 سازمان ملل تحقیقاتی یافت می شود.

“اگر کشور به خوبی آگاه هستند از ضرر و زیان آنها خواهد رنج می برند و اگر آنها نمی, کاهش تولید گازهای گلخانه ای… می شود آنها بیشتر منطقی در ساخت انتخاب خواهد شد که حفاظت از آنها موجب افزایش خود را در پاسخ به تغییرات آب و هوایی و رانندگی جهانی آب و هوا حکومت روند ؟” گفت: Yu.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im