پنل پیشنهاد که در آسام هستند ‘بومی’ در دیدار با مخالفت

بیان اخبار سرویس

گواتی: این پیشنهاد از مرکز-تشکیل بالا-سطح کمیته در اجرای بند 6 از آسام توافق به سال 1951 به عنوان سال پایه برای تعریف آسام را “مردم بومی” ملاقات با مخالفان.

پس از اقلیت های مبتنی بر, پارتی, همه, هند, ایران جبهه دموکراتیک (AIUDF) و همه آسام اقلیت Students’ Union (AAMSU) همه آسام بنگالی جوانان Students’ Federation (AABYSF) در حال حاضر مطرح اعتراض.

این AABYSF ترس اگر مردم بومی آسام تعریف شده بر اساس 1951 قطع بسیاری از مسلمانان بنگالی رنج می برند.

“ما نمی دانیم که دقیقا همان چیزی است که وجود دارد در این گزارش از بند 6 کمیته. رسانه ها گزارش ها نشان می دهد افرادی که باید حل و فصل شده است در آسام از قبل از سال 1951 و فرزندان خود را خواهد شد به عنوان مردم بومی. در صورتی که مورد است Bengalis در دولت خواهد شد از دست دادن همه حقوق خود را به عنوان مهاجرت به کشور صورت گرفت پس از سال 1951. آنها کاهش خواهد یافت به صرف رای دهندگان. این خواهد بود که یک بی عدالتی به آنها” AABYSF بنیانگذار جمهوری Sahadev Das گفت.

او گفت: با توجه به بند 6 از آسام پیمان افرادی که مهاجرت به آسام قبل از مارس 24 سال 1971 در حال شهروندان هند. این NRC سال 1951 نیز به روز شده بر اساس مارس 24 سال 1971 قطع او اشاره کرد.

“وجود شفافیت در گزارش. ما می خواهیم این کمیته به دعوت ما و متقاعد کند. به عنوان وجود دارد نه تنها یک نماینده از بنگالی جامعه در کمیته ما به خواست وزیر Sarbananda Sonowal نگاه به جنبه بود اما با توجه به” داس اظهار تاسف کرد.

قبلا AIUDF و AAMSU بودند انتقادی از بند 6 پنل پیشنهاد.

AIUDF سخنگوی Aminul Islam تا به حال فکر کرده اید که در مورد سرنوشت افرادی که وارد آسام بین سال 1951 و در سال 1971 و با بهره گیری از مزایا و امتیازات به عنوان شهروندان این کشور است.

مشاور AAMSU, Azizur رحمان فکر پنل پیشنهاد در سال 1951 سال پایه برای تعیین دولت مردم بومی را بیشتر موضوع پیچیده تر از مهاجران است.

پنل ارسال خواهد شد در گزارش خود به سانتی متر در روز سه شنبه. آن فرستاده خواهد شد به دولت مرکزی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im