پاملا اندرسون جوک که 12 روز ازدواج به جان پیترز “هرگز اتفاق افتاده است’

پاملا اندرسون شوخی که او 12-بعد از ازدواج به تهیه کننده فیلم Jon Peters “هرگز اتفاق افتاده است.”

52 ساله بازیگر و مدل خواسته شده بود در مورد او “اخیر بسیار کوتاه ازدواج” به 74 سال سن پیترز در ظاهر او در اندی کوهن “سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند” و روشن ساخته است او نیست شمارش که یکی به عنوان یکی از پنج ازدواج. نظرات اشاره شد توسط ایمیل های روزانه در یک قطعه منتشر شده جمعه. (نمایش به صورت اسلاید: 142 بار Josephine Skriver به سختی تن به هر چیزی)

“این هرگز اتفاق افتاده است” این “بی واچ” star پاسخ داد: وقتی پرسیده شد که در طول یک بخش به نام “Shaddy کرم های ضد آفتاب.” “من نمی دانم آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد. شما در حال صحبت کردن در معماهای.”(مرتبط: 25 عکس که ثابت کند پاملا اندرسون نیست سن [نمایش اسلاید])

همانطور که قبلا گزارش شده اندرسون و پیترز گره خورده گره در ژانویه 20 و 12 روز بعد او آن را به نام خاموش. پس از دو گزارش ثبت مدارک نبود و در عین حال قانونی زمانی که آنها تصمیم به جدا خروجی اشاره کرد.

خودی مشترک در زمان “سیم خاردار” ستاره می دانستم که او یک “اشتباه وحشتناک” پس از دو صرف فقط یک روز و نیم با هم پس از آنها زن و شوهر.

“[پاملا احساس جان بود] در تلاش برای کنترل بیش از حد بر” منبع اضافه شده است. “پاملا احساس کردند که او نا امید بیش از چگونه او می خواست برای حفظ استقلال مالی او شروع به برقراری تماس در مورد زندگی حرفه ای او و بازیگران در یک فیلم با او کار بر روی چیزهایی که او نمی خواهم.”

پیترز همچنین ادعا کرد که در طول 12 روز ازدواج او پرداخت برخی از بدهی های خود را, چیزی که او بعد از آن مورد مناقشه است.

“من نمی کسی نیاز به پرداخت صورتحساب خود من 10 دلار میلیون دلار در مالیبو کلنی که اجاره کرده و برای تقریبا دو سال در حال حاضر و برای سه تا پنج سال آینده برای 40 ، 000 $در ماه” مدل توضیح داده شده است. “که بیش از پوشش تمام صورت حساب ها و هزینه ها.”

“من قرارداد و کار دیگر,” او اضافه شده است. “من قرار است که پول به من Ladysmith پروژه. من اعتقاد دارم که آن را بهترین برای قرار دادن پول خود را در ملک. او [پطرس] با این نظر موافق نیست. من مودبانه گوش دادن و می گویند من می خواهم فکر می کنم در مورد آن. او هنوز هم به من نگاه کرد مانند که ساده و بی تکلف دختر کوچولو نشسته در نوار. دندان و هاله’ او به مردم می گوید.”

هالیوود تولید کننده بعد از عقب نشینی در نظرات خود را در مورد پرداخت بدهی های خود را و گفت:”من صحبت نکرده به مطبوعات – هیچ کس. من عاشق این بچه از او 20 سال است.”

“من هنوز هم او را دوست دارم” او اضافه شده است. “ما دوستان شما. ما همیشه به دوستان می باشد. من به او کمک کرد تا در یک راه است که او مورد نیاز است, اما آن را بین او و I. من فکر می کنم او فوق العاده است و این که همه من رو به می گویند.”

اندرسون قبلا ازدواج به کرنش تامی لی Kid Rock و به ریک Salomon دو بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im