پلقر cnn: SC رد تازه درخواست به دنبال قضایی پروب اقدام علیه پلیس

توسط PTI

دهلی نو: دیوان عالی کشور جمعه حاضر به سرگرم تازه درخواست به دنبال قضایی پروب و اقدام علیه پلیس به اتهام مجازات از سه نفر از جمله دو seers در ماهاراشترا پلقر منطقه در ماه آوریل است.

یک نیمکت از قضات Ashok Bhushan, S K کال و M R شاه گفت که “با توجه به این حادثه این دادگاه در حال حاضر گرفته شده cognisance. هیچ سوالی از ضرب دادخواست یکی یکی”.

درخواست فرد زندانی کریشنا سینگ گفت که او درخواست او همچنین نگرانی در مورد اخیر اضافی-قضایی قتل در کشور, اما ماشه برای تشکیل پرونده از ارائه دادخواست بود پلقر حادثه است.

سینگ به دنبال جهت به ثبت نام یک شاه در برابر پلیس و مقامات حاضر در این نقطه در زمان قتل و دستگیری آنها از جمله یکی دیده می شود در فیلم های تلویزیون مایکروسافت کردن دست از 70 سال Sadhu.

او همچنین به دنبال جهت به راه اندازی یک تحقیق قضایی به ریاست بازنشسته دیوان عالی کشور قاضی یا بازنشسته و رئیس دادگستری به دادگاه به اتهام قتل سه نفر فوت تحت Kasa ایستگاه پلیس در آوریل 16, زمانی که در سراسر کشور مستند در نیروی.

این درخواست به دنبال راه اندازی یک کمیته قضایی برای نظارت بر محاکمه این متهم از افراد از جمله مقامات پلیس صورت ماهانه به طوری که عدالت را می تواند اداره می شود به سرعت در این مورد.

در ژوئن 11, دادگاه بالا تا به حال به دنبال یک پاسخ از ماهاراشترا دولت در دو دادخواست به دنبال جدا کردن پروب توسط بانک مرکزی و نیا به اتهام مجازات از سه نفر از جمله دو seers در دولت پلقر منطقه در ماه آوریل است.

بالا دادگاه موافقت کرده بود به شنیدن دادخواست از جمله یکی ظ توسط sadhus از ‘شری Panch Dashban Juna Akhara و بستگان متوفی seers.

خود را درخواست گفته است که این تحقیقات توسط پلیس ایالتی که انجام شد در یک گرایش به شیوه ای.

دیگر درخواست دنبال نیا پروب به حادثه ثبت شده است توسط Ghanshyam Upadhyay.

علاوه بر ماهاراشترا دولت یکی از درخواست اتحاد خاص مرکز CBI و مدیر کل پلیس ماهاراشترا به عنوان پاسخ دهندگان در این موضوع است.

سه قربانیان از Kandivali در بمبئی در سفر بودند در یک خودرو برای شرکت در یک مراسم تشییع جنازه در سورات در گجرات در میان COVID-19 سراسر کشور مستند زمانی که وسیله نقلیه خود را متوقف شد و آنها مورد حمله قرار گرفتند و کشته شدن توسط اراذل و اوباش در Gadchinchile ایجاد کرد در شب مارس 16 در حضور پلیس است.

قربانیان شناخته شدند Chikne Maharaj Kalpavrukshagiri و 70 Sushil گیری Maharaj و 35 و Nilesh Telgade, 30 بود که رانندگی خودرو.

در حالی که از شنیدن جداگانه درخواست به دنبال یک نوبت پروب در مورد دادگاه بالا تا به حال در تاریخ 1 مه به کارگردانی ماهاراشترا دولت به ارائه وضعیت گزارش تحقیق و تفحص در این موضوع است.

تازه درخواست ثبت شده توسط ‘sadhus’ از ‘شری Panch Dashban Juna Akhara’ به دنبال انتقال از پروب به ابتکارات و ادعا دارد که “معقول دلهره از تعصب” اگر ماهاراشترا پلیس با درآمد حاصل از این بررسی است.

“چند ویدئو بریده پدید آمده در رسانه های اجتماعی و گزارش های خبری که بسیار به وضوح نشان می دهد که مشارکت فعال پلیس در حال حاضر که دیده می شود توزیع بیش از سه نفر به غیر قانونی مجمع از افراد جمع آوری شده” تقاضای ادعا کرده است.

“کل حادثه و دست زدن به آن افزایش چند سوال که بدون جواب باقی می ماند تا تاریخ و به عنوان دادخواهان دستگیری آنان هرگز پاسخ داده شود مگر اینکه آنها در حال بررسی توسط مستقل unsullen و مشهور بازوی مرکزی سازمان” است.

آن را نیز به دنبال یک جهت به مقامات به “favourably تصمیم” آوریل 28 نمایندگی درخواست کرده است که به دنبال تخصیص زمین در محل قتل برای راه اندازی یک بنای یادبود.

پیش از این مشاور ظاهر می شود برای ماهاراشترا دولت تا به حال مخالف هر دو دادخواست و گفت که مشابه درخواست در حال حاضر در انتظار قبل از دادگاه عالی بمبئی.

یکی از دادخواست نیز به دنبال یک جهت به مقامات به پرداخت غرامت به خانواده های قربانیان.

پلیس و بازداشت بیش از 100 نفر در ارتباط با این مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>