فلسطین را دو coronavirus بيماران در پاکستان Tablighi Ijtema: مقامات

فایل

شهر غزه: فلسطینی شهرستان را دو موارد تایید شده از رمان coronavirus حضور داشتند مذهبی کنفرانس در پاکستان ماه گذشته همراه با 250,000 مسلمانان رسمی و اعضای خانواده روز دوشنبه گفت:.

جماعت رفته بود با وجود دولت را توصیه به انصراف از آن با توجه به coronavirus تهدید.

مقامات پاکستانی به حال خواست برای لغو پنج روز Tablighi Ijtema جماعت میزبانی سالانه در نزدیکی لاهور اما برگزارکنندگان از جنبش نادیده گرفت دولت توصیه برای به تعویق انداختن.

جنبش تاسیس شد و توسط عالمان دینی بیش از پنج دهه پیش و با تمرکز به طور انحصاری در تبليغ دين اسلام. در آن زمان Ehsanullah — یکی از رویداد برگزار که می رود با یک نام — تا به حال به خبرگزاری فرانسه گفت که اگر چه اکثر رفته بود صفحه اصلی “هنوز هم ده ها هزار نفر از مردم اینجا هستید” و دیگران خواهد گشت.

“بزرگان ما و برگزارکنندگان تصمیم گرفت که جمع آوری خواهد شد ادامه به عنوان برنامه ریزی شده” Ehsanullah گفته بود. مدت کوتاهی پس از آن وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی گفته بود: “خدا را شکر coronavirus همه گیر است که تحت کنترل پاکستان است.”

معلوم بود که در آن دو فلسطینی — که در بازگشت به غزه از پاکستان از طریق مصر اوایل این ماه — قرارداد COVID-19.

اما یک بیانیه از سفارت فلسطین در اسلام آباد گفت: این دو با حضور در این رویداد که “با وجود هشدار مقامات پاکستانی در برابر کنفرانس”.

Omar al-Tabatibi گفت: 79 ساله پدر محمد و دوست عامر Doghmosh کرده بود با حضور در لاهور رویداد.

قبلی اظهارات مقامات بهداشت تا به حال misidentified مردان به عنوان بین 30 و 40. “پدر بزرگ من یاد گرفتیم در مورد این کنفرانس توسط شانس از یک دوست در حالی که او در پاکستان بنابراین او می خواست به حضور” Tabatibi گفت.

پس از بازگشت از پاکستان, پدر بزرگ خود را در آنجا ماند چند روز در مصر قبل از مصرف طولانی سفر زمینی به غزه Tabatibi گفت. “شاید پدر بزرگ من گرفتار کرونا در مصر و نه پاکستان هیچ کس نمی داند,” او اضافه شده است.

او گفت که این خانواده در حال حاضر شده است در معرض سوء استفاده در رسانه های اجتماعی و در فرد پس از اخبار را شکست.

“برادر کوچک من رفتم به یک فروشگاه بازی امروز و مالک به او گفت که برای رفتن به خانه خود را به عنوان پدر بزرگ اتحاد تاج [ویروس].”

غزه وزارت بهداشت گفت: دو مرد قرار داده شد و در قرنطینه بلافاصله پس از عبور به غزه و نه مخلوط با جمعیت است. آن آنها را به عنوان اینکه در شرایط با ثبات است.

عمر گفت: پدر بزرگ خود را به شرایط موجود پیش از فشار خون بالا و دیابت. “من به او صحبت کرد شب گذشته بر روی گوشی و او به من گفت که او خوب بود و دوره نقاهت است,” او گفت:.

سازمان ملل متحد هشدار داده است که یک COVID-19 شیوع در غزه فاجعه بار می تواند با توجه به بالا نرخ فقر و ضعف نظام سلامت در نوار ساحلی به حمله اسرائیل به محاصره غزه از سال 2007.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>