دیوان عالی پاکستان می شود از مطالب اعتراض’ در یوتیوب و دیگر رسانه های اجتماعی سیستم عامل


اسلام آباد: دیوان عالی کشور روز چهارشنبه اطلاع از زمان ‘اعتراض مطالب’ در یوتیوب و دیگر رسانه های اجتماعی پلت فرم و صدور اعلامیه به وزارت امور خارجه و دادستان کل پاکستان.

راس دادگاه دادرسی یک پرونده مشکوک شوکت علی مربوط به یک فرقه ای جرم که موضوع تحت بحث است.

دادگاه اشاره کرد که از جمله انجمن ها مملو از محتوای که تحریک نفرت علیه پاکستان موسسات.

در طول دادرسی, عدالت, قاضی امین گفت که از طریق یوتیوب در حال تحریک علیه ارتش و قوه قضائیه و دولت است.

“بود که علیه کسانی که مرتکب این جنایت گفت:” قاضی درخواست بیشتر اگر اداره تحقیقات فدرال پاکستان و مقامات مخابرات (PTA) متوجه محتوا است که در YouTube آپلود.

“در یوتیوب و رسانه های اجتماعی حتی خانواده های ما هستند در امان بودن (از انتقاد)” گفت: عدالت Ameen.

“ما به حکم دیروز و امروز از آن وجود دارد در یوتیوب” گفت: عدالت قاضی اضافه کرد که هر کس عمل می کند مانند یک متخصص در رسانه های اجتماعی.

او ادامه داد که مردم صحبت می کنند در مورد قضات عملکرد و تصمیمات حاکی از این است که آنها نمی باید موضوع را با آزادی بیان.

به این انجمن اولیا و مربیان و مقامات گفته شده است که این مشخصه که قدرت نمی تواند حذف مطالب ارسال شده توسط افراد بلکه آنها فقط می تواند آن را گزارش.

“در بسیاری از کشورها یوتیوب ممنوع شده است” مشاهده دادگستری علم و اضافه کرد که در این کشورها سیستم عامل رسانه های اجتماعی در حال کنترل شده توسط قوانین محلی است.

چند روز پیش دیوان عالی کشور صادر کرد, تحقیر توجه به یک روحانی که تهدید یک قاضی ارشد در یک ویدیو که رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی.

Bigo ممنوع, هشدار نهایی به Infinite

مشاهده از دادگاه راس یک روز پس از انجمن اولیا و مربیان و ممنوعیت های ویدیویی سایت Bigo و با صدور یک هشدار نهایی به چینی متعلق به غول رسانه های اجتماعی Infinite بیش از “غیر اخلاقی مستهجن و مبتذل با محتوای” به اشتراک گذاشته شده در این سایت های رسانه های اجتماعی.

رئیس انجمن اولیا و مربیان نیز به حالت تعلیق PlayerUnknown را Battlegrounds (PUBG) بازی پس از دریافت شکایت از بخش های مختلف جامعه است که این بازی آنلاین است “اعتیاد آور اتلاف زمان و شمار جدی تاثیر منفی” در سلامت جسمی و روانی کودکان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>