پاکستان در وضعیت نسبتا ‘بهتر’ از کشورهای دیگر آمار توسط ویروس همه گیر: PM عمران

Geo News/تصویر از طریق اخبار

اسلام آباد: پاکستان در وضعیت نسبتا “بهتر” از دیگر کشورهای در برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس نخست وزیر عمران خان گفت: پنج شنبه.

PM عمران گفت: تعداد واقعی coronavirus موارد در پاکستان کمتر از پیش بینی به عنوان یکی از مارس 30. “ما تحمیل مستند زمانی که ما تا به حال 26 نفر و همچنین همکاری با ما.

“هنگامی که شما مقایسه پاکستان به کشورهای دیگر و سپس وضعیت ما خیلی بهتر است. ما با فرض این که بیمارستان های ما خواهد بود به طور کامل در حال حاضر اما پس از آن وضعیت ما خیلی بهتر است,” او گفت:.

نخست وزیر گفت که او صحبت کرد به حسن روحانی و عبد فتاح el Sisi ایران و رئیس جمهور در مصر بود.

“ایران در حال حاضر تصمیم به اجتماعات بزرگ مانند عروسی و مدارس و باز کردن همه کسب و کار” از ظ گفت. “آنها هم که از ترس ضرر و زیان خود را با توجه به نرخ بیکاری در حال بزرگتر از آن است که از coronavirus.”

مصر و ایران و پاکستان

مصر با رهبری او گفت: “تصمیم گرفت در روز اول به قفل کردن اجتماعات بزرگ اما آنها سعی کردند به مطمئن شوید که بخش ساخت و ساز باقی مانده کار”.

“مصر و ما شمارش همان است و وضعیت اقتصادی شبیه به ماست. ما مستند بسیار سختگیرانه تر از آنها اما مرگ و میر همان باقی مانده است.

“ما تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن هر دو تجارب ما در آینده” PM عمران اضافه شده و اشاره کرد که تیم او وزیران می دانستند که روزانه wagers, کارگران پیشخدمت و رانندگان تاکسی خواهد بود “بدترین متاثر” از همه است.

“من می خواهم برای تبریک Dr Sania [Nishtar] برای Ehsaas [اورژانس, نقدی] برنامه. آن است که یک لحظه افتخار برای ما است.”

نخست وزیر توضیح داد که پول پرداخت به مستحق افراد بود و بر اساس داده های مربوطه و نه سیاسی. سند وی با اشاره به دریافت بالاترین تعداد پرداخت تحت Ehsaas برنامه.

“من بسیار خوشحال بود برای دیدن که پایین ترین اقشار جامعه می تواند پول دریافت کنید. ما تا کنون توزیع Rs81 میلیارد,” او گفت:.

برنامه جدید برای بیکاران

“دومین برنامه ما شروع… من تا به حال تصمیم به نگه داشتن پول [بود که] جمع آوری شده از صندوق امداد برای بیکاران,” او اضافه شده و اشاره کرد که یک اس ام اس مبارزات انتخاباتی خواهد بود راه اندازی شد و به زودی که پروژه جدید به حمایت مردم از مشاغل که نیاز به اثبات بیکاری — برنامه دولت مشغول به کار بود.

“برای هر روپیه اهدایی دولت را با آن هماهنگ با Rs4 در صندوق” برتر گفت:, و اضافه کرد که “تاج امداد ببر نیروی’ تا به حال مطلع شده است به راه اندازی یک میز در هر اتحادیه به شورای بررسی شده است که بیکار است.

“وجود دارد بسیاری از کارگران یقه سفید که بیکار شده اند و کسی که نمی خواهد آمد به جلو” او گفت:. “ما با استفاده از ائمه مساجد به می دانم که مردم بیکار هستند.

در خارج از کشور پاکستانی ‘ما بزرگترین دارایی’

“ما ارائه خواهد شد [کمک به] آنها را تحت صندوق” او اظهار داشت: قبل از بیان قدردانی خود را به صنایع و تولید وزیر حماد الازهر برای راه اندازی یک برنامه کوچک و متوسط (SMEs).

با توجه به خارج از کشور رشته پاکستانی در خارج از کشور با توجه به پروازهای بین المللی مختل بیش از coronavirus همه گیر PM عمران گفت: او می دانست که آنها آرزو به بازگشت به خانه.

“من دستور Moeed [یوسف] به تمام جزئیات و به مشکلات در آوردن آنها,” او گفت: با اشاره به دستیار ویژه امنیت ملی را بدست آورد و سیاست راهبردی برنامه ریزی است.

“در خارج از کشور پاکستانی ها ما بزرگترین دارایی” او اشاره کرد. “این مسئولیت ما را به مراقبت از آنها و دستور من و ما سفارتخانه را به مراقبت از آنها.”

PM, اما افزود که او آگاه از فشار بر سفارت.

صادرات هواکش

PM عمران گفت: کانونی فرد در coronavirus دکتر فیصل سلطان وظیفه بود به هماهنگی با پزشکان و استان توضیح داد که “سیاست ما ساخته شده است در تجزیه و تحلیل آنها به اشتراک گذاری” و ملی فرماندهی و عملیات مرکز (NCOC) صورت گرفت که به حساب قبل از حرکت به آینده.

او گفت که او به تازگی آموخته است که صنایع مختلف پاکستان آغاز شده بود ساخت هواکش در قیمت بسیار ارزان. “ما به فکر صادرات آن موارد” او گفت:.

تصمیم گیری در مستند استراتژی هفته آینده: عمر

وزیر فدرال برای برنامه ریزی توسعه و به ویژه طرح های اسد عمر گفت: تصمیم گیری در این مستند استراتژی ممکن است پس از 9 هفته آینده. عمر گفت: او خواست برتر برای تماس با یک NCOC جلسه هفته آینده برای بحث در مورد این موضوع بیشتر است.

او گفت که زمانی که coronavirus موارد ابتدا گزارش شده در کشور دولت نگران بود که این وضعیت را از دست.

“موارد و مرگ و میر هر دو شروع به افزایش است اما این وضعیت نمی توانید از دست” او گفت:. “پس از سه روز گذشته بیش از 20 مرگ و میر گزارش شده در روزانه. وجود دارد یک نگرانی است که میزان مرگ و میر افزایش می یابد بیشتر [در روز],” او گفت:.

عمر گفت: که فقیر و بی بضاعت بودند تحمل فشار از coronavirus تاثیر است. به نام او بر مردم را بر عهده دارد و محافظت از خود و به نوبه خود دیگران را از coronavirus.

COVID-19 نه گسترش به عنوان سریع در پاکستان: دکتر سلطان

دکتر سلطان PM کانونی فرد در کروناویروس گفت: مقامات پاکستانی بودند نگه داشتن چشم در coronavirus وضعیت آن را به عنوان در حال تحول در پاکستان و در سراسر جهان است.

“ما در حال تجزیه و تحلیل آن [داده] و تصمیم گیری درآمده است. ما اطلاعات کافی برای پاکستان به اطمینان حاصل شود که تصمیم صحیح گرفته شود,” او اضافه شده است.

او تأکید کرد که در حالی که دولت به این نتیجه رسیده است که این بیماری همه گیر است نه گسترش به عنوان سریع در پاکستان در مقایسه با اروپا این معنا نیست که مردم اجازه رفتن از اقدامات پیشگیرانه.

“اگر ما در اتخاذ این [اقدامات پیشگیرانه] ما قادر خواهد بود برای مراقبت بهتر از خودمان و مردم در اطراف ما را قادر خواهد ساخت که دولت برای استراحت این محدودیت ها,” او گفت:.

COVID-19 عفونت در میان پزشکان ‘بسیار کم’

دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت دکتر ظفر میرزا گفت: نرخ COVID-19 عفونت در میان کشور, بهداشت حرفه ای بسیار پایین بود در پاکستان به عنوان مخالف به کشورهای دیگر

“در حال حاضر توزیع تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) منعقد کرده است. از ان دی ام ای [ملی مدیریت بحران اقتدار] ساخته شده تهیه از خارج از کشور” او اشاره کرد و اضافه کرد که به غیر از N-95 ماسک تمام انواع دیگر دنده محافظ بودند در حال تولید به صورت محلی.

دکتر میرزا توضیح داد که ان دی ام ای شکل گرفته بود یک مکانیزم جدید که تحت آن بیمارستان بودند که با توجه به PPEs به طور مستقیم. اما “این مسئله در حال حاضر این است که PPEs استفاده می شود غیرعقلانی” او مشاهده شده است.

“این است که چرا ما در حال راه اندازی یک برنامه برای آموزش ما بهداشت حرفه ای” ویژه دستیار اضافه شده و اشاره کرد که بیش از 1700 داوطلب از ‘کرونا امداد ببر نیروی’ مشغول به کار در زمینه های پزشکی.

“ما به آنها داده پرسشنامه بنابراین ما می توانید استفاده از آنها را در TTQ در اتحادیه شوراهای” دکتر میرزا با اشاره به استراتژی ملی برای آزمون ردیابی و قرنطینه (TTQ).


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de