جدید پاکستان قوانین حمل و نقل هوایی ترک هزاران نفر رشته در انگلستان

پروازهای برنامه مانیتور قطع در فرودگاه. — AFP

لندن/منچستر: قوانین جدید حمل و نقل هوایی است که نیاز به همه مسافران برای به دست آوردن یک coronavirus نتیجه آزمون قبل از ورود در پاکستان شده اند به شدت مورد انتقاد قرار پاکستانی در جامعه انگلستان از جمله دانشجویان و پزشکان و بازدید کنندگان و پدر و مادر.

پاکستانی ها باید نامیده می شوند این حکومت ذاتا ناعادلانه از خدمات بهداشت ملی (NHS) است نه ارائه آزمون برای کسانی که با علائم خفیف. هزاران نفر از دانش آموزان پاکستانی در انگلستان قادر به بازگشت به کشور خود را به دلیل اخیر نیاز حمل منفی COVID-19 نتیجه آزمون قبل از ورود به پاکستان است.

این شرط در نظر گرفته شده است ناعادلانه به دانش آموزان پاکستانی در انگلستان پس از بیمه خدمات درمانی است که تنها به آزمایش افراد با علائم شدید و درخواست بقیه مردم به “خود-قرنطینه” و در خانه بماند.

با توجه به اطلاع رسانی از خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) ورود در پاکستان ارضی محدود نمی شود بدون معتبر COVID-19 منفی نتیجه آزمون. این به این معنی است که تمام مسافران از جمله مهاجران پاکستانی را به COVID-19 نتیجه آزمون گواهی قبل از آنها به پاکستان سفر در 24 ساعت سفر.

وزیر حمل و نقل هوایی غلام سرور خان گفت: “تمام مسافران سفر به پاکستان مورد نیاز خواهد بود برای ارائه یک کپی از نتیجه آزمون برای COVID-19 از طریق RT-PCR انجام شده در طول دوره 24 ساعت قبل از سوار شدن به پرواز است.”

به عنوان ویروسی coronavirus همچنان به گسترش امور خارجه و مشترک المنافع (FCO) منتشر کرده است, توصیه های مسافرتی درخواست مسافران به لغو غیر ضروری سفر برای کمک به کنترل شیوع گسترده. GP عمل جراحی تنها در حال ارائه هر دو آنلاین و یا از طریق تلفن خدمات به بیماران است. به نظر می رسد به یک کار غیر ممکن است برای مسافران برای به دست آوردن یک گواهی نامه از GP خود را در مورد کرونا ویروس.

Dr انصار حیات یک پزشک عمومی (GP) مستقر در Maybush مرکز پزشکی در ویکفیلد گفت: “ما تا به حال بسیاری از مردم برای درخواست این گواهینامه امروز ما به مردم توصیه کرد برای سفر به, مگر آن ضروری است. در حال حاضر هیچ گونه امکانات موجود حتی برای کارکنان خط مقدم در NHS مگر اینکه آنها نشان می دهد علائم. بیمه خدمات درمانی است و فقط تست آن دسته از بیماران در بیمارستان ها که در حال نشان دادن علائم. با این حال خصوصی بیماران آزمایش می شود و با توجه به گواهی خود را با اطلاعات مربوط به گذرنامه در هزینه £375 اما تنظیم همه این ظرف 24 ساعت است بسیار دشوار است.”

یک اولدهام مقیم پاکستان مبدا است که با توجه به پرواز در هفته آینده همراه با خانواده اش صحبت کرد و به طور انحصاری به این کاتب و گفت: “من تماس بیش از چهار عمل جراحی برای این گواهی است که با ارائه این خدمات به عنوان آنها در تلاش برای جلوگیری از coronavirus گسترش یافته است. یک کلینیک خصوصی گفته آنها ممکن است ارائه این سرویس برای £375 در هر فرد اما حداقل زمان مورد نیاز است تا 48 ساعت. این شش نفر از ما پرواز به پاکستان و اضافی این £2250 لایحه فقط مسخره است.”

ابراهیم Nayyar یک دانشجو در مقطع کارشناسی در دانشگاه شهر خود را ترک لندن اقامت و معطوف به نسبی خود را در برایتون برای جلوگیری از مشکوک مستند از شهرستان. او گفت: “من ترجیح می دهم به رفتن به پاکستان در طول این بحران از آنجا که من می خواهم به نزدیک به خانواده من اما بیانیه اخیر عمیقا اشتباه من. بیمه خدمات درمانی است نه گرفتن تست من. باید چه کار کنم؟”

فیصل Effendi, یک دانشجو در دانشگاه کاونتری در اعتراض به دولت پاکستان برای تجدید نظر در تصمیم خود. او گفت بریتانیا است که تنها آزمایش افراد مبتلا به کرونا علائم. او گفت که این سیاست ناعادلانه است.

صمد رحیم یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشکده آفریقایی و شرقی مطالعات (SOAS) گفت: “من منتقل کرده اند از من خوابگاه دانشجویی به برادر من خانه مانند بسیاری از دوستان من است. من نمی دانم چرا ما مجاز به رفتن به عقب. هر کس می خواهد به اتحاد دوباره با خانواده خود را قبل از آنها نزدیک مرز.”

امیر حمزه ملک یک دانشجوی حقوق از دانشگاه شهر برجسته شده است که “بسیاری از دانش آموزان در گیر مزاحم خوابگاه دانشجویی قرارداد که در آن آنها قرارداد موظف به پرداخت اجاره بها بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها باقی بماند. حتی دانش آموزانی که در بازگشت به پاکستان را به ادامه پرداخت اجاره به دانشجو اقامت.”

مطبوعات وابسته در پاکستان بالا Commissionsaid کمیساریای عالی نفیس زکریا را مطرح کرده و این موضوع را با مقامات مربوطه و یک راه حل خواهد بود تصور به زودی. او تایید کرد که کمیسیون عالی را فراهم می کند به روز رسانی به زودی به عنوان این وضعیت را تغییر داد.

در حال حاضر مسافران پس از رسیدن در پاکستان بدون COVID-19 آزمون گواهی خواهد بود تبعید در هزینه خطوط هوایی آنها سفر کرد ، نتیجه آزمون نیز باید شامل نام و نام خانوادگی و شماره پاسپورت مسافر. اصلی نتایج آزمون مورد نیاز خواهد بود به محض ورود در هر فرودگاه در پاکستان است.

این محدودیت های مسافرتی اعلام شد با توجه به افزایش ناگهانی coronavirus موارد در پاکستان است. تایید تعدادی از coronavirus موارد عبور 381 روز پنج شنبه پس از موارد جدید پدید آمده در سند اسلام آباد پنجاب و خیبر پختونخوا.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de