جنگنده افسانه ای خلبان Saiful Azam. حسن نیت ارائه میدهد عکس: Dhaka تریبون

جنگنده افسانه ای خلبان گروه کاپیتان (retd) Saiful اعظم بود که با اهدا Sitara-من-Jura دارد برای نمونه عملکرد در طول سال 1965 جنگ هند و پاکستان در گذشت در بنگلادش روز دوشنبه پس از بیماری طولانی.

او متولد شد و پس از آن شرق بنگال را پبنا منطقه در سال 1941 پیوست و نیروی هوایی پاکستان (PAF) به عنوان یک خلبان جنگنده در ماه اکتبر سال 1960.

در طول سال 1965 جنگ او خدمت در شماره 17 اسکادران در پایگاه نیروی هوایی پایگاه سرگودها. جدا از تحمیل آسیب های سنگین به نیروهای هند در 12 زمین-حمله ماموریت اعظم نیز ازطریق یک نیروی هوایی هند (IAF) هواپیما. او جایزه “Sitara-من-Jura شود” برای خود بگیریم و ارادت به وظیفه.

سابق PAF افسر نیز به دست آمده پست جهانی زمانی که او به ضرب گلوله سه نیروی هوایی اسرائیل در سال 1967 اعراب و اسرائیل جنگ.

در به رسمیت شناختن خود را قهرمانانه سهم او با افتخار این جایزه های نظامی توسط دولت های اردن و عراق است.

دولت آمریکا نیز عطا بر او عنوان “زندگی عقاب” در سال 2001.

هوا رئیس ادای احترام

رئیس درجه کارکنان Air Chief Marshal مجاهد انور خان ابراز صمیمانه غم و اندوه در مرگ غم انگیز افسانه ای جانباز خواندن PAF آزادی مطبوعات.

پرداخت ادای احترام به گروه کاپیتان (retd) Saiful, اعظم, درجه ارشد اذعان کرد تلاش های قهرمانانه خود را در طول سال 1965 هند و پاکستان و 1967 اعراب و اسرائیل جنگ. “او استثنایی خلبان جنگنده که همیشه به یاد او بگیریم و حرفه ای است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو