پاکستان اولین coronavirus بیمار بهبود, آزمون, ‘منفی’: مرتضی وهاب

اخبار/از طریق Geo.tv/Files

پاکستان اولین coronavirus بیمار “بهبود و آزمون خود را در حال حاضر بیرون آمدن به عنوان منفی” Sindh وزیر ارشد سخنگو در روز جمعه تایید کرد.

“بسیار خوشحالم که به اطلاع 1st کرونا ویروس بیمار در #سند که بود که با حضور به بهبود و آزمون خود را در حال حاضر بیرون آمدن به عنوان منفی” سناتور مرتضی وهاب گفت: در یک صدای جیر جیر.

یک سخنگوی سند وزارت بهداشت گفت: از آن تایید شد 10 روز پیش که بیمار مبتلا به کروناویروس زیر که او در انزوا نگه داشته, جایی که او در حال درمان است.

اما بعد از سه بار تست منفی برای این ویروس بیش از 24 ساعت گذشته از آن تایید شد که مرد جوان بهبود بود. او نشان داد که هیچ coronavirus علائم بیش از 48 ساعت گذشته سخنگوی اضافه شده است.

و ‘موفقیت’

اجازه انتشار در حال حاضر-بهبود بیمار از بیمارستان تصویب شد و او را مرخص فردا شب این مقام گفت.

از سوی دیگر سند وزیر مراد علی شاه تبریک گفت بیمار و خانواده اش با توجه به سخنگوی خود را و گفت: “این دستاورد بزرگ.

“تبریک می گویم من کل تیم” شاه افزود: با توجه به سخنگوی خود را.

یک روز قبل SAPM ملی خدمات بهداشتی Dr ظفر میرزا تایید کرده بود ششمین مورد از coronavirus در سند.

در یک صدای جیر جیر به او گفته بود: “بیمار بالینی در شرایط با ثبات در سند است و به خوبی مراقبت گرفته شده است.”

اواخر ماه گذشته پاکستان تایید کرده بود آن دو مورد اول از coronavirus در کراچی با دکتر میرزا می گفتند که “در حال مراقبت از گرفته شده با توجه به بالینی پروتکل های استاندارد” که “بدون نیاز به وحشت [به عنوان] همه چیز تحت کنترل است”.

‘آیا گسترش این اطلاعات’

دکتر میرزا بود که در آن زمان صحبت از اخلاق پزشکی تاکید کرد به “به اشتراک گذاری اطلاعات از بیمار”.

“از شما تقاضا دارم که حتی اگر شما می دانید, آیا گسترش این اطلاعات,” او گفت:. “هر دو آنها را در سفر به ایران به تازگی و من فکر می کنم لازم است به مردم بگوییم که ما باید وحشت نیست.”

این SAPM به حال مردم مطلع که یک خط تلفن — 1166 — تنظیم شده است تا برای coronavirus بیماران. “لطفا دریغ نکنید برای تماس با شماره,” او گفت:.

یک سخنگوی سند در بخش بهداشت و درمان اشاره کرده بود که 22 ساله بیمار — پاکستان اولین مورد وارد شده بود در یک هواپیما از ایران بود و سابقه سفر به تهران از جایی که او بنا به گزارش قرارداد ویروس.

او رنج می برند از علائم کروناویروس در حالی که او در ایران در آن ذکر شده است.

غربالگری ماشین آلات ممکن است کار کرده اند

مرد جوان و خانواده اش شده بود بلافاصله در قرنطینه قرار داده شده در یک بیمارستان خصوصی در استادیوم ملی جاده و استانی وزارت بهداشت فرستاده می شود یک تیم به بازرسی محل اقامت خود و محله است.

وضعیت او برخاستیم و شروع به خراب شدن در فوریه 18 و او تحت عمل حجامتیا حجامت درمانی در مرکز بهداشت محلی در ایران در شهر مشهد. پس از آن او دچار یک سردرد است.

او در حال وارد کراچی در فوریه 20, نشان می دهد که وجود دارد شانس است که حرارتی غربالگری ماشین آلات در فرودگاه برای کسانی که وارد این کشور ممکن است کار کرده اند و بعد از همه.

این دستگاه قرار است بلافاصله پس از تشخیص بالاتر از حد معمول درجه حرارت بدن.

3,100 مرگ و میر گزارش شده در سطح جهان

این ویروس تا کنون وارد 76 کشور و ادعا کرد بیش از 3,100 مرگ و میر و آلوده کردن بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان تا کنون پس از آن شروع به گسترش از بازار ووهان در چین است.

به عنوان یک اقدام احتیاطی در این سند دولت تا به حال به کارگردانی تمام مدارس و کالج ها, دانشگاه ها, شهریه مراکز و موسسات آموزشی بسته باقی می ماند تا مارس 13.

استانی دولت به حالت تعلیق در چند مدارس ثبت نام برای ماندن با وجود سفارشات از دولت سند.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>