پاکستان آموزش دیجیتال صنعت ارائه می دهد رایگان مبتنی بر اینترنت خدمات به مبارزه با اختلال

AFP

در COVID-19 مدارس تعطیلی پاکستان داخلی دیجیتال و یادگیری نوآورانه صنعت گرد هم می آیند به ارائه اینترنت رایگان آموزش مبتنی بر محصولات و خدمات به دانش آموزان, معلمان و مدارس برای مبارزه با آموزشی اختلال.

منابع را می توان با استفاده از گوشی های هوشمند و یا هر اینترنت-دستگاه های فعال در وب پورتال از Ilm ارتباط است که اجازه می دهد تا دانش آموزان برای ادامه یادگیری و تعامل معلمان با دانش آموزان در حالی که ماندن در خانه.

با توجه به بیانیه مطبوعاتی صادر شده در مارس 31, در حال حاضر, اعضای انجمن ارائه خدمات رایگان که شامل Azcorp سرگرمی Sabaq الهه شعر و موسیقی, دانش پلت فرم یادگیری زمین KarMuqabla, Idara-e-Taleem-o-Aagahi, Sabaq بنیاد Edkasa و Orenda Taleemabad. در روزهای آینده بیشتر اعضای انتظار می رود برای کمک بیشتر منابع به عنوان روز عبور کند. اما در طول COVID-19 مدرسه بسته در حال حاضر منابع ارائه خواهد شد به طور منظم به روز شده.

به دلیل بسته شدن مدارس و آموزش آنلاین تنها به آسانی در دسترس برای ادامه تحصیل در خانه است. “ما آن را در نظر ما وظیفه مدنی به ما ارائه آنلاین محصولات و خدمات به صورت رایگان به تحت تاثیر قرار پاکستانی در طول این زمان اضطراری ملی” اظهار داشت Ilm انجمن رئیس جمهور حسن بن Rizwan.

تخمین زده می شود که بیش از سه میلیون کودک در حال حاضر در حال استفاده در داخل کشور ایجاد شده آموزش آنلاین محصولات و خدمات در پاکستان است. آنها با بهره مندی از برش لبه محتوای چند رسانه ای و آموزشی نوآوری در زبان انگلیسی و زبان محلی است که باعث می شود یادگیری بیشتر جالب است. محتوای همسان ملی و استانی دوره های آموزشی و حمایت ارزیابی آنلاین.

“گرفتن این راه حل به دست دهها میلیون نفر از دانش آموزان صدها نفر از هزاران نفر از معلمان و مدارس تحت تاثیر این بحران است و ما بزرگترین اولویت در حال حاضر. ما می خواهیم همه مسئول پاکستانی برای کمک به ما در رسیدن به این پیشنهاد به عنوان بسیاری از آنها را به عنوان ممکن است از طریق رسانه های اجتماعی و تمام کانال های دیگر” خواست ilmA عضو هیئت مدیره Baela Raza.

این COVID-19 همه گیر است و دامن زدن به گفتگو برای تمرکز بیشتر در اطراف مورد نیاز آموزش آنلاین میان والدین و معلمان و تحصيلات. در طول مدرسه shutdown وجود دارد نیاز به بررسی راه های خلاقانه برای کمک به یادگیری دانش آموزان در خانه. این گزینه برای یادگیری از طریق فاصله اجتماعی شامل تلویزیون و رادیو آنلاین و ارقام آن از طریق رسانه های اجتماعی WhatsApp, SMS, Instagram و محدود به صورت چهره به چهره در جوامع با مشترک تلفن همراه و امکانات آن است. آموزش راه حل در بحران نیز نیاز به یک مهاجم استراتژی ارتباطی با همه رسانه ها برای فعال کردن و راه حل های ارائه شده برای رسیدن به همه شهروندان است.

“ما به دنبال همکاری با دولت و سازمان های غیر دولتی خیرین و موسسات خیریه, شرکت ها, اینترنت, سازندگان دستگاه ها و رسانه ها به طوری که ما می تواند همچنان به ارائه این راه حل به صورت رایگان و فراتر از زمان اختلال و برای رسیدن به بیشتر کودکان inclusively” توضیح مدیر اجرایی ilmA, Zulfiqar Qazilbash. این پیشنهاد آنلاین ادامه خواهد داد تا در طول زمان اختلال.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>