پاکستان coronavirus موارد شمارش فراتر از 1200


کراچی: تعداد تایید COVID-19 نفر در پاکستان افزایش یافت به 1,257 روز جمعه پس از بیشتر مردم آزمایش مثبت در سند و پنجاب ولایت.

با توجه به آخرین آمار و ارقام به اشتراک گذاشته شده توسط وزارت بهداشت, Sindh همچنان باقی می ماند بدترین آمار در استان کشور با 440 موارد پس از 19 مورد جدید گزارش شده در این استان است.

KP گزارش جدید 24, موارد مصرف چوب خط حساب کردن از این استان به 147. در حالی که دو مورد جدید گزارش شده در پایتخت فدرال در نظر گرفتن آن شمارش به 27.

پنجاب نیز گزارش داد 11 جدید, موارد مصرف آن جمع به 419.

با توجه به دولت پنجاب سخنگوی 207 از این موارد بودند از Dera Ghazi Khan, که در آن زائران از ایران شده اند قرنطینه در حالی که لاهور دوم بدترین آسیب دیده شهرستان به عنوان 104 موارد گزارش شده در استان.

در ضمن, Azad, Jammu and Kashmir است (AJK) جمع می ایستد در دو بلوچستان را شمارش می ایستد در 131 در حالی که گلگت-بلتستان تلفات در 91.

مرگ و میر ناشی از ویروس

کل مرگ و میر در کشور به دلیل COVID-19 غرفه در نه پس از پنجاب گزارش سوم آن مرگ در روز پنج شنبه.

این استان توانسته مرگ و میر ناشی از این ویروس در روز سه شنبه.

روز یکشنبه بلوچستان گزارش شده بود آن مرگ 65 ساله بود که تحت درمان در فاطمه جناح قفسه سینه در بیمارستان.

زودتر از گلگت-بلتستان بود که مبارزه با این ویروس در خطوط مقدم گزارش شده است به عنوان پنجمین قربانی.

یکشنبه, مارس 22 مشاور خیبر پختونخوا وزیر اطلاعات اجمل وزیر اعلام کرده بود این کشور در چهارم مرگ و میر ناشی از ویروس است.

در 20 مارس پاکستان ثبت شده بود آن سوم مرگ و میر ناشی از ویروس است. سند وزیر بهداشت Dr Azra فضل Pechuho تا به حال تایید مرگ 77 سال COVID-19 بیمار در استان است.

دو نفر از KP که تست مثبت برای coronavirus بودند گزارش داد که این کشور برای اولین بار دو مرگ.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im