مرز پاکستان با افغانستان در چمن بسته شود از دوشنبه

عکس: فایل

دولت فدرال روز یکشنبه اعلام کرد بسته شدن چمن مرز با افغانستان به صورت یک هفته در میان شیوع کروناویروس در کشور همسایه.

وزارت کشور در آن اطلاع رسانی گفت: مرز باقی خواهد ماند و دید برای یک هفته شروع شنبه یعنی 2 مارس.

این حرکت در می آید و پس از کابل خود را تایید اولین مورد از coronavirus روز دوشنبه با چندین نفر دیگر در حال آزمایش برای بیماری است. Ferozuddin فیروز وزیر صحت عامه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی یکی از سه موارد مشکوک شده بود تایید کرد در غرب استان هرات.

در علاوه بر این به بسته شدن مرز دقیق اقدامات پیشگیرانه را نیز قرار داده شده است در محل در مناطق مرزی برای جلوگیری از گسترش از جمله ایجاد یک جداسازی بخش در DHQ بیمارستان پاراچنار.

علاوه بر این غربالگری در کودکان-e-Dosti عبور از مرز در چمن در جریان است. پزشکی پست های بازرسی نیز راه اندازی شده است در مرز تورخم برای کسانی که در آینده به کشور از Afgahnistan را در ولایت ننگرهار.

با توجه به این استان در بخش بهداشت و درمان بیش از 10 ، 000 نفر تحت غربالگری در پنج روز گذشته در چمن مرز.

جداسازی بخش را نیز راه اندازی شده است در پاکستان و افغانستان دوستی بیمارستان Landi Kotal و بیمارستان ها در Jamrud.

اقدامات در پاکستان-ایران مرز

به طور جداگانه عوارض مقامات روز یکشنبه گفت: 510 زائران از ایران تحت قرنطینه در پاکستان ،

یک روز زودتر بلوچستان مقامات بهداشتی اعلام 252 زائران از ایران به صورت رایگان از coronavirus پس از قرار دادن آنها را تحت قرنطینه به مدت 15 روز.

با توجه به عوارض مقامات زائران پاک شد بعد از آنها بودند به نمایش در آمد توسط مقامات بهداشتی.

دو مورد بیشتر از coronavirus ظهور در پاکستان

در ضمن دو مورد بیشتر از رمان coronavirus تایید شد دستیار ویژه به ساعت بر سلامت دکتر ظفر میرزا در روز شنبه.

“ما دریافت کرده اند گزارش ها از دو نفر بیشتر موارد مثبت coronavirus یکی گزارش شده در استان سند (ی) دیگر در فدرال مناطق” میرزا گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

این سند وزارت بهداشت تایید کرده بود که یک بیمار که در حال بازگشت از ایران تشخیص داده شده بود با عفونت در کراچی در 5 بعد از ظهر.

بیمار و کسانی که در تماس با او را نیز تهدید را تایید کرد ولایتی در بخش بهداشت و درمان.

صحبت در مورد دو مورد زودتر از coronavirus در پاکستان, Dr میرزا گفت: هیچ نیاز به ترس و وحشت به عنوان آنها هر دو بهتر است. “یکی از بیماران خواهد بود از بیمارستان مرخص کاملا به زودی,” او گفت:.

دکتر میرزا گفت که گسترش عفونت به پاکستان پس از موارد اولین گزارش خود در 47 کشور جهان است. او گفت که این بیماری در حال گسترش به پاکستان در گذشته به دولت گرفته بود احتیاطی لازم است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>