عکس توسط نویسنده

لندن: پاکستان از اسلام آباد در کالج کینگ لندن راه اندازی کرده است نوآورانه انتخابات که به دنبال تعریف دوباره این دانشگاه را ارتباط با دانش آموزان خود را.

صحبت کردن به اخبارو مینا و رعنا برجسته او دقیق مانیفست انتخاباتی که بر جنسيت و تنوع دینی, روان امکانات بهداشتی برای دانش آموزان در مقابله با اسلام هراسی, بالا بردن خیریه و ایجاد کلی منسجم محیط زیست برای دانش آموزان در کالج کینگ لندن است.

“من در رقابت انتخابات برای معاون رئیس جمهور فعالیت و توسعه به نمایندگی از پاکستان و جهان نشان می دهد آنچه زنان پاکستانی می توانید انجام دهید زمانی که آنها با توجه به فرصت های برابر” مینا گفت: او به عنوان برجسته مبارزات خود را در طول چهار سال سفر به عنوان یک پاکستانی در لندن است.

مینا طرح متحول تجربه دانش آموز در کالج کینگ لندن با ایجاد یک دانشگاه آزاد شاتل سرویس که اتصال تمام چهار دانشگاه. این تا حد زیادی بهبود تعامل دانش آموز در کالج کینگ با توجه به مینا.

روانی رفاه دانشجویان نیز اولویت مینا در مبارزات انتخاباتی. “دانش آموزان باید صبر کنید تا 10 هفته برای دسترسی به سلامت روانی حمایت پادشاه. اگر من انتخاب شوم را قادر خواهد ساخت تا سال آخر روانشناسی دانش آموزان برای حمایت از کسانی که مبتلا به مشکلات روحی و روانی به طوری که یک محیط دوستانه ایجاد شده است برای دانش آموزان بدون تحمیل هر گونه بار اضافی در این دانشگاه و همچنین اطمینان کوتاه تر زمان انتظار برای دیدن یک مشاور.”

کلر یک روابط بین المللی دانش آموزان در نظر مینا کمپین گفت: “او همواره جذاب ، او کسی است که هر کس می تواند برای به اشتراک گذاشتن مشکلات خود را چرا که او می رود مایل اضافی را به هر کس احساس خاص است.”

تجربه دانش آموزان مسلمان نیز بخش عمده ای از مینا در مبارزات انتخاباتی. او در حال حاضر لابی در دانشگاه برای اطمینان از یک ساعته Jummah شکستن یک عمل شايع است که در دیگر دانشگاه های بزرگ با بزرگ مسلمان دانشجویی جمعیت. مینا نیز به دنبال اضافه کردن غیر الکلی گزینه های مانند milkshakes mocktails چای و قهوه در کینگ دانش آموز نوار است که در حال حاضر نمی باید گزینه های بسیاری برای غیر مصرف کنندگان است.

مینا نیز به دنبال ساخت یک تفکر است که به ترویج هماهنگی ادیان از جمله مردم از همه ادیان و ایجاد محیطی برای سیستمهای اعتقادی مختلف.

منجر به عنوان مثال مینا به دنبال برطرف کردن این تصور که زنان مسلمان مظلوم یا اسیر. “یکی باید هرگز فراموش نکنید که ریشه های خود را. من احساس وقار با فرهنگ و مذهب و میراث فرهنگی را قادر می سازد که من برای کمک به افراد صرف نظر از ملیت خود, زمینه, نژاد, جنسیت و یا مذهب است.”

مینا شعار این کمپین این است که “او باید اجرا شود چون او یکی است.”

او به دست آورد تا به حمایت از چند انجمنهای دانشجویی در دانشگاه که شامل پاکستان, جامعه, ایتالیایی, جامعه, جامعه هند هند و پاکستان توسعه جامعه و فمینیستی جامعه است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو