آموز پاکستانی چهره تبعیض در رویال هالووی دانشگاه


لندن: یک پاکستانی دانشجو ویزا لغو شده است توسط رویال هالووی دانشگاه با وجود این واقعیت است که دانش آموز ملاقات حضور الزامات دانشگاه پس از هشدار در حضور صادر شد به او.

Shafay شعیب یک دانشجوی سال اول در رویال هالووی کردم خبر لغو ویزای خود را پس از به طور قابل توجهی بهبود حضور خود و ملاقات با الزامات تعیین شده توسط دانشگاه. در حالی که فسخ ویزای خود را به دانشگاه خودداری کرده است آموز پاکستانی حق درخواست تجدید نظر در حالی که با استفاده از همین قانون در مورد دانش آموزان از کشورهای دیگر است.

“من پیوست البته من دیر شده چون من ویزا به تعویق افتاد توسط دفتر خانه. چگونه می تواند من شرکت در کلاس زمانی که ویزای من تا به حال حتی رسیدند؟” شعیب ذکر شده به اخبار و جغرافیایی در حالی که بحث در مورد چگونه آن را استرس زا بود برای تنظیم در یک کشور جدید به عنوان یک جوان دانشجو در مقطع کارشناسی.

“چند تا از دوستان من پایین تر از حضور من اما خود ویزا نبوده است نهفته است. چرا آنها با هدف قرار دادن من ؟ روشن است که وجود یک عنصر از تبعیض در مورد من. من انجام داده اند نیاز من می خواهم این دانشگاه و من می خواهم به بررسی در اینجا اما این دانشگاه حلق آویز کردن خشک از برخی از دلایل ناشناخته گفت:” از لاهور.

Shafay گفت که او مواجه با مشکلات روحی و روانی از جمله افسردگی و تنظیم مسائل اما به جای حمایت از او رویال هالووی شد منبع بدبختی خود را با درمان او را در یک ظالمانه و تبعیض آمیز به شیوه ای.

در اولین رسمی نامه هشدار دانشگاه گفت: به Shafay برای نشان دادن فوری و پایدار بهبود بیش از چهار هفته بعدی. او نیاز به حضور در تمام کلاس ها (سخنرانی ها و سمینارها و آموزش آناتومی); ارسال تمام نیاز ترم با مهلت تعیین شده; حضور تمام نیاز های شکل گیری و نهايی درس ارزیابی.

هشدار بخوانید: “اگر شما موفق به دیدار با هر یک از این شرایط بیش از چهار هفته است که 07/02/2020 و یا اگر شما با این شرایط و پس از آن موفق به حفظ این بهبود در طول این سال تحصیلی یا در سال های بعد از مطالعه شما صادر خواهد شد با یک دوم (نهایی) هشدار است که می تواند منجر به قطع ثبت نام خود را در کالج.”

پس از هشدار پاکستان دانشجویی نگهداری 100% رکورد حضور پس از هشدار صادر شد. یک ماه بعد در 10/02/2020 او نامیده می شد به یک جلسه با دانشگاه دولت افسر ویزا. افسر ویزا رفت و در خاتمه از دانش آموزان ویزا بی توجهی خود را بهبود حضور و deeming استدلال خود را از حال روحی افسرده و عدم توانایی خود را برای تنظیم در دوره اول به عنوان رضایتبخش دلیل.

پاکستان دانشجویی تا حد زیادی بهبود یافته حضور خود و به دنبال دستورالعمل داده شده به او. او در زمان حضور خود به سطح 64% — 4 درصد بیش از نیاز تعیین شده توسط دانشگاه. اما او موفق به دریافت یک ایمیل از دانشگاه گفت که آنها گزارش شده بود او را به آژانس مرزی بریتانیا (UKBA) و که ویزا لغو شده بود بدون هیچ گونه دوم هشدار داد.

دانشگاه رسمی به او گفتم یک ایمیل به در: “حضور خود را به عنوان سطح از 02/03/2020 ترتيب 64% و شما تا به حال 14 غیر مجاز غیبت. شما صادر شد با اولین رسمی هشدار در 07/01/2020. من توجه داشته باشید که خود را دانشجو ثبت نام در رویال هالووی دانشگاه لندن فسخ شده است با توجه به ردیف 4 ویزا نقض و شما در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان یک leaver.”

Shafay پدر که سفر به لندن از پاکستان به حمایت از پسرش مورد گفت: “من بسیار تاکید کرد. به عنوان یک پدر من سخت کار می کرد برای ارائه یک آموزش و پرورش خوب برای بچه اما در حال حاضر ما در رحمت از دانشگاه است که تحت درمان من پسر بسیار ناعادلانه.”

او همچنین اظهار داشت که آنها سعی تماس با دانش آموز ادارات افسر ویزا برای دو روز اما کارکنان این دانشگاه پاسخ داد که افسر ویزا فقط پاسخ از طریق ایمیل و نمی خواهد بود قادر به پاسخگویی به لاهور تاجر چهره به چهره است. Shafay پدر اضافه شده است که او یک شهروند مطیع قانون از پاکستان و پرداخت مالیات سالانه بیش از 8 میلیون روپیه پاکستان و او تنها مایل است برای دیدن پسرش موفق به اتمام تحصیلات خود را از انگلستان از طریق خود را سخت به دست آورده منابع است.

پدرش بیشتر به ذکر است که Shafay او در بیمارستان پس از گذشته 5 روز با توجه به استرس ناشی دانشگاه رفتار. پرسید: “چه کسی مسئول خواهد بود اگر هر چیزی اتفاق می افتد به من ، فراموش رویال هالووی و UKBA درک استرس آنها باعث به خانواده؟”

وجود دارد بیش از 10 ، 000 اتباع پاکستانی که در حال پیگیری آموزش عالی در انگلستان است. دانشجویان بین المللی مجبور به پرداخت دو برابر هزینه به عنوان محلی دانش آموزان, اما بسیاری از دانشجویان بین المللی استدلال می کنند که با وجود پرداخت دو برابر هزینه ها و انجام دقیق ضوابط انگلیسی, سیستم, آنها نمی تواند حقوق برابر هستند و به طور سیستماتیک مورد تبعیض.

در تاریخ 2 مارس, دانشگاه نوشت: به Shafay: “ما گزارش فسخ خود را ثبت نام دانش انضباطی دلایل ردیف 4 ویزا نقض در رویال هالووی دانشگاه لندن به انگلستان ویزا و مهاجرت (UKVI) در 24/02/2020. لطفا توجه داشته باشید که عدم حضور در کلاس یا تکمیل ارزیابی در خط با انگلستان, ویزا و مهاجرت (UKVI) الزامات منجر شده خود را در حمایت, حال, خارج, ویزای خود را لغو شدن و ثبت نام خود را با دانشگاه قطع. این قطع از ثبت نام به دلیل نقض در اخذ روادید انجام شده است به طور مستقل از کالج رسمی هشدار فرآیند به عنوان مشخص شده در خود را رسمی نامه هشدار به شما صادر شده در 07/01/2020 و تصمیم گیری است باز به تجدید نظر شود.”

دانش آموز مورد مطالعه در لاهور در مدرسه بین المللی از Chouiefat-لاهور.

Shafays پدر صرف بیش از £40,000 تا کنون در آموزش و پرورش و هزینه های زندگی در انگلستان است.

وقتی پرسیده شد که چرا این هشدار صادر شد به او و آنچه که موضوع حضور و غیاب بود Shafay گفت: “من با حضور سخنرانی بود اما مشکلات بدانند زمانی که و که در آن کلاس من بودند در ابتدای ترم به عنوان مورد با بسیاری از دانش آموزان دیگر. علاوه بر آن من با تلاش ذهنی مسائل مربوط به اتصالات به محیط جدید و تنظیم خودم با توجه به آن است. روانی و افسردگی و همچنین نقش بسیار بزرگ در عدم حضور در ترم اول. اما من هرگز اجازه دهید آن را من را تحت تاثیر قرار توانایی علمی و گل چهار تفاوت در تمام چهار نفر از این ماژول که من در زمان. هنگامی که من حل و فصل شد و در حضور من بهتر است به عنوان به خوبی آشکار است که توسط 100 ٪ رکورد حضور من در نگهداری از 10/01/2020.

Shafay در نظر دارد به پرونده او به دادگاه به دنبال عدالت است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im