دستگیری مشاور نظامی Lieutenant General Carlos Humberto Loitey توزیع این اقلام از پروژه های انجام شده توسط پاکستان آبی برتس. عکس: یونامید/توییتر

پاکستان نیروهای حافظ صلح توزیع بز اسکاچ چرخ و پتو و لحاف به زنان در دارفور سازمان ملل-ماموریت اتحادیه آفریقا در دارفور (یونامید) گفت.

دستگیری مشاور نظامی Lieutenant General Carlos Humberto Loitey توزیع این اقلام از پروژه های انجام شده توسط پاکستان آبی berets مستقر در این کشور جنگ زده.

“سازمان ملل متحد مشاور نظامی Lieutenant General Carlos Humberto Loitey توزیع بز اسکاچ چرخ و پتو و لحاف به محلی زنان در Kabkabiya شمال دارفور ایم” یونامید.

ماموریت سازمان ملل در دارفور تاسیس شد در جولای 31, 2007, پس از شورای امنیت به تصویب قطعنامه 1769.

یونامید هسته دستور است برای حفاظت از غیرنظامیان اما نیز وظیفه کمک به امنیت برای کمک های بشر دوستانه و نظارت و تایید اجرای توافق نامه کمک به یک پروسه سیاسی فراگیر کمک به ارتقاء حقوق بشر و حاکمیت قانون و نظارت و گزارش در مورد وضعیت در امتداد مرز با چاد و جمهوری آفریقای مرکزی.

پاکستان دارای سابقه ای طولانی در ارسال نیروهای خود را به های مختلف ماموریت های حفاظت از صلح سازمان ملل و نیز به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از بزرگترین همکاران از نیروهای نظامی و پلیس برای چند دهه.

با توجه به سازمان ملل متحد نیروهای پاکستانی در حال حاضر در حال خدمت در هفت عملیات سازمان ملل متحد با اکثریت قریب به اتفاق آنها مستقر در جمهوری دموکراتیک کنگو در منطقه دارفور سودان و جمهوری آفریقای مرکزی.

در اوایل این ماه در پاکستان زن حافظ صلح مستقر در سازمان ملل متحد سازمان تثبیت کننده ماموریت در جمهوری دموکراتیک کنگو اهدا شد سازمان ملل متحد مدال در یک مراسم در Adikivu در جنوب کیوو, یکی از استانهای مرکزی کشور آفریقایی است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو