نیروی کار متشکل از دو دیپلمات پاکستانی وارد کرده در ووهان برای کمک به دانش آموزان به دام افتاده در ویروس-آمار چینی شهر خارجه (FO) گفت: در روز سه شنبه.

“در پاکستان درخواست چین اجازه دو عضو ویژه نیروی کار از سفارت پاکستان در پکن برای رفتن به شهر ووهان به دیدار ما دانش آموزان و هماهنگی همه کمک به آنها,” FO سخنگوی عایشه Farooqui توییتی.

این مقام افزود که این نیروی کار خواهد بود به طور دائم مستقر در ووهان و “حفظ ارتباط نزدیک با مقامات چینی در کانون coronavirus.

این سخنگو اعلام کرد که دیپلمات را از بازگشت به پکن یک بار این مستند در ووهان برداشته شده است و اوضاع در این شهر تثبیت شد.

چین خود را قرار داده است هوبئی استان در مستند در تلاش برای مهار این ویروس با دهها میلیون نفر از مردم در زیر قرار داده شده موثر قرنطینه در استان است.

یک مقام وزارت خارجه روز جمعه گفته بود دادگاه عالی اسلام آباد است که پاکستان اعزام دو دیپلمات ها به ویروس-آمار شهرستان به منظور بررسی مشکلات مواجه توسط دانش آموزان پاکستانی.

رسمی به اشتراک گذاشته بود جزئیات در حالی که دادگاه شد از شنیدن درخواست ثبت شده توسط پدر و مادر از دانش آموزان پاکستانی گیر در چین است.

قبلا در شنبه Farooqui به اشتراک گذاشته بود که برای تاسیس یک خط تلفن به منظور تسهیل در تماس با دانش آموزان پاکستانی و شهروندان گیر در ووهان.

ماه گذشته دانش آموزان پاکستانی در چین گفته بود آنها وحشت زده شدند و “نگهداری در یک اتاق.”. آن را آموخته است که تعداد کمی از دانش آموزان تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus اما آنها پس از بهبود.

افزایش مرگ و میر

مرگ و میر از چین coronavirus اپیدمی شروع به پریدن کرد به 1,868 روز سه شنبه پس از 98 بیشتر مردم با توجه به چینی ملی کمیسیون بهداشت.

تقریبا 72,500 مردم در سراسر کشور شده اند آلوده به Covid-19 گونه از این ویروس که اولین ظهور در ماه دسامبر قبل از فزاینده به یک بیماری همه گیر در سراسر کشور.

وجود دارد 1,886 موارد جدید گزارش روز شنبه — کاهش در روز دوشنبه رقم پایین ترین تنها-روز کشف موارد جدید تا کنون در این ماه است.

بسیاری از مرگ و میر در استان هوبئی سخت-آمار کانون شیوع با پنج گزارش در جای دیگر در کشور است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im