پاکستان توطئه نظریه پرداز عذرخواهی غلط coronavirus ادعا می کند پس از بشناسد

کراچی: یک نظریه پرداز توطئه که قبلا ادعا کرد در یک ویدئو ویروسی است که سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفته بود وجود دارد هیچ مورد از coronavirus در پاکستان عذر خواهی کرد برای او غلط و گمراه کننده اظهارات در چه تبدیل شده است که آخرین مورد از “به روز رسانی نرم افزار” — هنگامی که یک شخص است که باعث می شود غیر مسئولانه نظرات rescinds خود را ادعا می کنند.

وقتی گفت که او در حال فیلم برداری است و نظرات خود را می تواند اجرا بر روی رسانه ها از کراچی می گوید: “در این تاج [ویروس] ‘صحنه’ آن را تبدیل به بسیار دشوار است برای مردم و حتی می میرند.

“هر زمان که وجود دارد یک مصدوم, بیمارستان, دولت اعلام کرد [مرحوم به عنوان] یک تاج بیمار توقیف بدن و سپس آنها را دفن آن را در مکانی نامعلوم. این اتفاق در خانواده ما به عنوان به خوبی.

“پسر عموی فوت به علت سرطان کبد. او تحت درمان [سرطان] برای 15 سال گذشته و سوابق برای تمام 15 سال در دسترس هستند. هنگامی که او درگذشت, بیمارستان بسته بندی در کیسه های خرید و حاضر به ما اجازه رفتن در نزدیکی آن است.

تصاویری از این ویدئو که رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی و ویدئویی است که در آن مرد را ارائه می دهد عذرخواهی خود را برای ادعاهای دروغین. رسانه های اجتماعی/تصاویر از طریق اخبار

“پس از آن ما را به بدن خود را در برابر Rs100,000. ما این را در Mamji بیمارستان [در F. B. منطقه در کراچی Gulberg شهر]” این مرد ادعا می کند, خندان, در تصویری که به آنجا رفته ویروسی.

در پاسخ به اینکه آیا پلیس از او پرسید که برای هر گونه رشوه به bespectacled مرد چشم گسترده ای در تعجب می رود می گویند: “بله پلیس در زمان Rs20,000 از ما [به عنوان رشوه] به تایید برای تشییع جنازه او نماز. امام آماده بود به رهبری نماز میت به طوری که آنها ارائه شد در 11:30بعد از ظهر در شب.”

زمانی که پرسید اگر قبرستان مدیریت شارژ برای دفن او اشاره که “گورستان در زمان Rs100,000 از ما برای برگزاری یک قبر”.

‘پاکستان هیچ موردی از کرونا’?

“او ندارد تاج [ویروس] و یا هر چیزی که او فقط یک بیمار سرطانی,” او می افزاید: در این ویدئو.

به یک سوال در مورد اینکه آیا او هر خواسته از بازرس کل پلیس (IG) برای سند یا دولت او می گوید: “من فقط درخواست که آنها باید توقف اذیت و آزار مردم رایج است.”

او سپس به صحبت در مورد یک تئوری توطئه با اطمینان ادعا که “این تاج “صحنه” جعلی است.

“سازمان بهداشت جهانی (WHO) پاک است که پاکستان هیچ مورد از coronavirus. به طوری که آنها [دولت] در حال اذیت و آزار مردم عادی به طوری که آنها می توانید دریافت کنید [خارجی] بودجه.

“شما می دانید چه ؟ اضافه کردن سم به سدها به طوری که هر کس می میرد در یک بروید,” او می افزاید: sarcastically.

‘خانواده فقیر’

بعد در فیلم دیگری به ضرب گلوله در داخل خانه او دیده می شود ارائه یک عذرخواهی برای تمام ادعاهای خود افزود که او تنها گفت آنچه که او گفت: برای کمک به بالا بردن یک خانواده فقیر صدای.

“[در] یک ویدیو که ویروسی رفت روز قبل از دیروز من تا به حال سعی کردم به همکاری با یک خانواده فقیر و بالا بردن صدای من برای آنها. اما زمانی که من از آنها خواست برای اثبات آنها نیست به من هیچ گونه شواهد است که چرا هر چه من گفتم تبدیل شده است بی اساس و نادرست است.

“بنابراین من درخواست خواهد کرد که هر کسی که ساخته شده است که تصویری ویروسی برای جلوگیری از که تصویری از رفتن ویروسی و قبول من ببخشید.

“و به عنوان یک شهروند خوب لطفا به من یک فرصت برای این بهانه و ببخش من,” او اضافه می کند.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im