پاکستان وبلاگ بالا بردن سطح آگاهی در برابر coronavirus از طریق فیلم کوتاه ” فراخوان به اقدام


در تلاش برای گسترش آگاهی در مورد مسری coronavirus پاکستان مشهور شرکت کننده در یک فیلم کوتاه ‘فراخوان’ منتشر شد به تازگی در یوتیوب.

در این فیلم کوتاه ستاره ها از کل صنعت جمع آوری شده برای ارسال پیام از ایمنی و رفاه در طول بیماری همه گیر.

کارگردان مشهور تلویزیون, هنرمند فیصل Quershi دو دقیقه و 45 ثانیه تصویری را نشان می دهد پاکستان مشاهیر برگزاری یک گفتگو از طریق تماس تلفنی و های دوره خود را از اقدام برای جلوگیری از این بیماری کشنده از گسترش.

“ما نمی خواهد ترک خانه های ما تا زمانی که و مگر اینکه coronavirus وضعیت تحت کنترل است” گفت: Waar starlet حمزه علی شكنجه باقر عباسى در باز کردن کوتاه از ویدئو.

بازیگران دیگر جشن پاکستان فیلم و تلویزیون شخصیت های مانند Reema خان همایون سعید مایا خان Munawar Sheharyar عایشه عمر همراه با دیگران, فیلم کوتاه metes از تعدادی از پیام ها مانند تمرین های اجتماعی فاصله شستن دست به طور منظم مصرف رژیم غذایی سالم حصول اطمینان از مصرف آب و از همه مهمتر دور ماندن از اطلاعات غلط در مورد ویروس.

مشهور پاکستانی نوازندگان مانند بلال Maqssod, Faisal Kapadia و Shehzad Roy همچنین شرکت در این ویدئو در حالی که های خود را به مجموعه ای از اقدامات پیشگیرانه با مخاطبان است.

این فیلم کوتاه به این نتیجه رسیدند با یک کلیپ از برجسته پاکستانی فکری انور مقصود که همچنین ارسال پیام برای اطمینان از پاکیزگی و ترغیب مردم به ماندن هشدار در زمان بیماری همه گیر.

مربوط به ذکر است که پاکستان مشاهیر شرکت کرده اند در تعدادی از مبارزات است که گسترش آگاهی و تسهیل تحت ممتاز در طول coronavirus بحران است.

تعداد تایید COVID-19 نفر در پاکستان افزایش یافته است به 11,155 روز جمعه پس از عفونت های جدید تایید شده در کشور, اما, در سراسر کشور, مرگ, شمارش می ایستد در 231 اگر چه این کشور است که تحت مستند پس از بیش از یک ماه است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de