پاکستان وبلاگ انتخاب دو طرف در Ertugrul تلویزیون نشان می دهد بحث

Dirilis: Ertugrul. عکس: فایل

با یک شبه محبوبیت و بحث های بی شماری به نظر می رسد پاکستان تالارهای صنعت نیز در حال حاضر شروع به پریدن کرد به بحث در مورد ترکیه درام Dirilis: Ertugrul.

چند افراد مشهور extolled این سری به عنوان یک روشنگری زیرچشمی نگاه کردن به تاریخ اسلام در حالی که دیگران آن را به نام یک “تهدید به فرهنگ محلی”.

بزرگ-بودجه سری که اسناد valour مسلمان ترکان اغوز مبارزه و تهاجم مغولان مسیحیان و شوالیه های معبدی در آناتولی, باور نکردنی, تصویر از دوران قبل از امپراطوری عثمانی است.

در اصل تولید شده توسط دولت ترکیه متعلق به شرکت رسانه ای TRT در همکاری با یک شرکت خصوصی, تاریخی, درام بود و بعد دوبله شده به زبان های مختلف و به صورت آنلاین در سراسر جهان است.

صورتحساب به عنوان ترکی, Game of Thrones, Dirilis: Ertugrul هایش تا بحث در رسانه های اجتماعی به خصوص در توییتر که در آن بسیاری از کاربران دیده می شد از نخست وزیر را عمران خان تصمیم به سری پخش شده در مستند به عنوان یک استراتژی موثر برای نگه داشتن مردم در داخل خانه.

در این راستا پاکستان مشاهیر نیز برداشت طرف جایی که چند تایید سری به صورت باور نکردنی و صنعت و چشمگیر بازیگران, خط, در حالی که دیگران باید ابراز نگرانی می کند که سری ممکن است تحریک بحران هویت در پاکستان است.

به تازگی فعال اجتماعی-تبدیل-سیاستمدار Jibran نصیر ابراز نگرانی در پخش فصل اول از فیلمهای سریال در PTV با اشاره به آن به عنوان یک منبع برای راه اندازی یک بحران هویت و حس تهاجم فرهنگی در میان پاکستانی ها.

در نظر گرفتن به, توییتر, Jibran نوشت: “ما در بسیاری از فرهنگ ها در پاکستان[istan] اما هنوز هم بسیاری از چهره یک بحران هویت است نیز دیده می شود در ما خارج است.”

او در ادامه به اضافه کردن “بودن خودمان اغلب باعث “Goras” به اشتباه ما به عنوان سرخپوستان با توجه به ما شباهت بنابراین ما تقلید اعراب ردیابی ریشه های ما به بن قاسم. در حال حاضر ما در حال تلاش بودن ترکها.”

به زودی پس از خود را صدای جیر جیر, مشاهیر دیگر مانند هارون شهيد بلال اشرف و عثمان خالد کون پریدن کرد برای مقابله با موضع خود ضمن قدردانی از عملکرد بی عیب و نقص از بازیگران در این مجموعه است.

بازیگر زن پاکستانی Mehwish Hayat مورد ستایش قرار داد Ertugrul آموزشی, درام, سری است که دارای اهمیت تاریخی و اخلاقی درس.

پاکستان بازیگر فیلم Shaan شهيد مخالفت با پخش این سریال در پاکستان گفت که سریال ترکی تخریب است پاکستان محتوا که در حال حاضر رشد کافی به سیستم عامل و به رسمیت شناختن.

بازیگران دیگر مانند یاسر حسین, Mansha پاشا و Reema خان پیوست شهيد در بالا بردن صدای خود را برای پاکستان تولید خانه های که در حال حاضر رنج می برند از دست دادن با توجه به کروناویروس مستند و اکنون باید برای مقابله با قدرتمند خارجی مطالب.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net