پاکستان رانندگان تاکسی در اسپانیا ارائه خدمات رایگان به کارکنان پزشکی در میان coronavirus وحشت


به عنوان یک ژست حسن نوع دوستی در جهانی همه گیر پاکستان رانندگان در بارسلونا در حال ارائه خدمات خود را رایگان به کادر پزشکی و پرستاران مبارزه با کروناویروس در خط اول جبهه.

در یک توییت به اشتراک گذاشته شده توسط بازیگر نادیا جمیل بین المللی انتشار گزارش کرده است که چگونه پاکستان رانندگان صبر کنید برای کارکنان پزشکی خارج از بیمارستان ها به منظور تسهیل در رفت و آمد خود را.

در این ویدئو به اشتراک گذاشته پاکستان راننده تاکسی نشان داده شده است تسهیل پزشکی کارکنان. Cabbie بعد از معرفی خود و توصیف احساسات پشت رایگان خدمات.

“نام من سید Sheraz و من از پاکستان است. وجود دارد صدها نفر از پاکستان رانندگان همراه با ارائه خدمات اجتماعی در بارسلونا در طول این زمان. هر زمان که یک فاجعه اعتصاب ما همیشه آماده ارائه خدمات به کشور میزبان.

“در سال 2017 وجود دارد یک حادثه تروریستی حتی در آن زمان پاکستانی ارائه ساکنان اجتماعی خدمات ارائه شده توسط آنها سواری رایگان,” او گفت:.

او گفت که اسپانیا شد, سوم, سخت ترین-آمار کشور توسط COVID-19 پاکستان رانندگان مشغول به کار وجود دارد تصمیم گرفتم به رایگان از هزینه خدمات پزشکی کارکنان.

در این ویدئو یک اسپانیایی همچنین به معرفی خود و بیان قدردانی نسبت به پاکستان رانندگان تاکسی ارائه خدمات خود را در این زمان. “امیدوارم ما خواهد آمد برای خروج از این بحران با هم,” او گفت:.

پاکستان رانندگان نیز شریک شدن در این کشور است سنت دادن تشویق می کردند و هر شب به این کشور کارکنان پزشکی.

از جمعه, اسپانیا گزارش شده بیش از 4000 مرگ و میر ناشی از 56,188 موارد است. بیشترین مرگ و میر گزارش شده در ایتالیا با 8,165 مرگ و میر ناشی از 80,539 اعلام عفونت.

بیش از 27 ، 000 مرگ و میر ثبت شده در سطح جهان بیش از 15000 در اروپا پس از این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر.

روز جمعه اسپانیا گفت: نرخ آن از عفونت های جدید به نظر می رسد به کاهش باشد — اما آن را نیز گزارش شده تعداد بیشتری از مرگ و میر.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im