پاکستان اقتصاددان آمریکایی ارائه می دهد راهنمایی برای مدیریت coronavirus’ تاثیر

Asim اعجاز خواجه. عکس: دانشگاه هاروارد

پاکستان آمریکا اقتصاددان Asim اعجاز خواجه ارائه راهنمایی های ارزشمند و راه حل های در مورد چگونه به افراد و جوامع و دولت ها در سراسر جهان می تواند در مقابله با گسترش این رمان coronavirus.

خواجه از استاد بین المللی سرمایه گذاری و توسعه در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه و مدیر مرکز توسعه بین المللی در دانشگاه هاروارد نوشته شده 20-پرینت موضوع طولانی در توییتر که در آن او در مورد تاثیر اقتصادی از coronavirus اصرار مردم را به وحشت اما به دقت و توجه.

“در حالی که ما در یک وضعیت دشوار با استفاده از داده ها و برخی از پایه استدلال (مدل سازی) می تواند اجازه می دهد تا ما را به نسبتا مطلع پاسخ است که می تواند صرفه جویی در زندگی,” او نوشت.

خواجه روشن در یک پس از آن صدای جیر جیر که در او نیست به یک اپیدمیولوژی و بهداشت عمومی کارشناس اما یک اقتصاددان و کسی که در تلاش برای ایجاد حس از تاثیر که این ویروس در جمعیت جهان است.

او در مورد برخورد با این ویروس در سه سطح آن پخش; سطح 1 (شروع) سطح 2 (متوسط) و سطح 3 (بخش بزرگی از جمعیت را تحت تاثیر قرار می شود).

در یک سری از توییت او خواست مردم به وحشت نیست اما برای احتیاط باقی می ماند ویروس. خواجه گفت که زمانی که این ویروس شروع به گسترش دولت باید انجام مهاجم, تست رایگان از هزینه و منزوی کسانی که تست مثبت و مردم آنها را در تماس با آمد.

با توجه به سطح بعدی از این بیماری همه گیر, پخش كردن, خواجه, مذاکرات در مورد فاصله فیزیکی. چگونه مردم نباید لرزش دست و یا تماس نزدیک با هر یک از دیگر. مدارس و کلاس ها باید نقل مکان کرد و آنلاین و گروه های زیادی باید در تعامل با یکدیگر است.

او همچنین لمس کردن در افراد باید چگونه واکنش نشان می دهند به همه گیر كردن در سطح سوم که بخش بزرگی از جمعیت آلوده می شود. او از دولت خواست به درمان کسانی که بیمار بودند و کمک به آنهایی که به منابع از دست رفته و مردم به این ویروس.

این بیماری همه گیر است باعث وحشت و اقدامات پیشگیرانه توسط دولت ها در سراسر جهان است. چین ایران و ایتالیا گزارش های متعدد مرگ و میر به دلیل رمان ویروس است که اثبات خطرناک و کسانی که با سیستم ایمنی ضعیف.

در سطح جهان بیش از 6000 نفر کشته شده اند و بیش از 156,000 آلوده شده است COVID-19 به عنوان بیماری به سرعت در حال گسترش در مناطق جدید. این کانون شیوع بیماری در حال حاضر معطوف به اروپا که در حال ضبط یک افزایش سریع در موارد جدید در هر روز است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im