پاکستان همچنان به مخالفت با الحاق سرزمین های اشغالی فلسطین: FO


سخنگوی وزارت امور خارجه عایشه Farooqui گفت که پاکستان همواره مخالف هر گونه حرکت در مورد الحاق سرزمین های اشغالی فلسطین و حمایت از راه حل دو کشور به مسئله فلسطین اظهار داشت: یک رادیو پاکستان گزارش.

در نشست خبری هفتگی با FO سخنگو گفت: “پاکستان همیشه مخالف هر گونه حرکت برای الحاق سرزمین های اشغالی فلسطین به عنوان این امر می تواند یک نقض جدی قوانین بین المللی و خطرناک تنش ها در یک در حال حاضر وضعیت فرار”.

او همچنین گفت که پاکستان مداوم برای حمایت از راه حل دو کشور از مسئله فلسطین است که در قانون مربوط به شورای امنیت و مجمع عمومی قطعنامه.

در اخبار جلسه FO سخنگو گفت که کشمیری مردم همواره در مواجهه با ظلم و ستم و اعمال ترور و وحشت در میان مستند و محاصره نظامی.

پاکستان به شدت محکوم کرد فراقانونی در برخورد با نیروهای امنیتی هند در کشمیر تحت اشغال هند با توجه به FO سخنگو.

او خواست جامعه جهانی برای اقدام علیه دولت-تروریسم-فوق العاده-قضایی قتل و نقض حقوق بشر در IoK.

FO سخنگو گفت که رهبران جهانی باید به دنبال حل و فصل مسئله کشمیر طبق تصمیم سازمان ملل و خواسته های کشمیری مردم است.

Farooqui گفت که پاکستان نیز محکوم بزدل حمله در کابل در یک زایمان بیمارستان.

در مورد بازگشت از رشته پاکستانی, FO سخنگو گفت که سفارتخانه ها و کنسولگری ها در حال کار دور ساعت برای آنها.

“تا کنون 24,466 شده اند عودت از بیش از 35 کشور جهان است. او گفت: هفتگی تعداد اتباع بازگشت به خانه شده است به طور پیوسته افزایش یافته و از سال 2000 به حدود 7000 در هر هفته” این گزارش به نقل از او عنوان کرد و گفت.

Pompeo در اسرائیل به فلسطینیها و الحاق ایران

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo بازدید اسرائیل روز چهارشنبه برای مذاکرات با رهبران در برنامه به ضمیمه swathes از کرانه که همواره در کشمکش دو روز درگیری خشونت است.

دیدار با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیپلمات ارشد می آید یک روز قبل از سخنرانی نتانیاهو در تشکیل دولت وحدت ملی با رقیب تبدیل متحد Benny Gantz بود سوگند یاد کرد و در پایان یک سال از فلج سیاسی. همچنین همزمان با قیام در خشونت در کرانه.

Pompeo نیز ملاقات Gantz های دریافتی وزیر دفاع به بحث مغلوب ساختن پیشی جستن بحث صلح خاورمیانه طرح می دهد که یک چراغ سبز به اسرائیل برای ضمیمه شهرک های یهودی نشین و مناطق استراتژیک غرب بانک.

فلسطینی ها را رد کرده اند مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهادات و قطع روابط با دولت در سال 2017 بیش از آن طرفدار اسرائیل موضع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im