پاکستان راه رفتن ‘طناب محکم” برای جلوگیری از coronavirus گسترش در حالی که مردم نمی از گرسنگی می میرند: ساعت


اسلام آباد: نخست وزیر عمران خان گفت: پاکستان در حال راه رفتن یک طناب محکم ” برای ایجاد تعادل بین یک مستند در برابر گسترش coronavirus و حصول اطمینان از اقتصاد آن سقوط نمی کند.

نخست وزیر به توییتر گفت که بروز فقر در این قاره و پاکستان نیاز به آگاهی از آن مردم و وضعیت خود را.

“در شبه قاره با نرخ بالای فقر ما در مواجهه با استارک انتخاب نیاز به تعادل بین مستند های لازم برای کاهش/جلوگیری از گسترش COVID19 & اطمینان مردم نیست از گرسنگی می میرند & اقتصاد ما نمی سقوط. بنابراین ما در حال راه رفتن tightrope” او هنوز توییتی.

همزمان نخست وزیر اشاره کرد که دولت قفل کردن موسسات آموزشی و مراکز ازدواج در سالن رستوران ها و مکان های دیگر از جماعت.

“اما برای جلوگیری از ویرانی مستند ما نگه داشته اند ما در بخش کشاورزی باز و در حال حاضر ما در حال باز کردن تا ما در بخش ساخت و ساز” او ذکر شده است.

صنعت ساخت و ساز استخدام یک تکه بزرگ از روزانه شروط نیروی کار است.

یک روز قبل از آن برتر اعلام کرده بود یک بسته امداد برای بخش ساخت و ساز گفت که لازم بود برای حفظ ‘تعادل’ بین مستند و فعالیت های اقتصادی است.

PM عمران گفت که افراد و یا اشخاص که سرمایه گذاری در بخش ساخت و ساز در سال جاری نمی تواند خواسته خود را در مورد منبع درآمد. “دولت تصمیم گرفته است به توافق برسند به تقاضای بخش ساخت و ساز و معرفی یک مالیات ثابت,” او گفت:.

“این [حرکت] به پایین آوردن میزان مالیات پرداخت می شود. همچنین اگر سرمایه گذاری برای Naya Pakistan, طرح مسکن ما را معاف از 90 درصد از مالیات بر آن را,” او گفت:.

نخست وزیر ساخته شده بود وحی در حالی که صحبت کردن با رسانه ها پس از ریاست جلسه در ملی فرماندهی مرکز ، برتر را اعلام کرد مجموعه ای از مشوق ها برای بخش ساخت و ساز گفت که هدف اصلی ایجاد اشتغال برای کارگران به طوری که می توان آنها را نجات داد از “گرسنگی و آمدن شرایط دشوار است.”

با وجود ولایت با استناد به خودمختاری با رفتن به جلو با اندازه گیری دقیق مانند مستند, نخست وزیر بارها مطرح اعتراض به کامل در سراسر کشور مستند با استناد به ترس از فقیر و روزى خود را.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>