پاکستان در مقابل انگلستان: PCB خانههای گلی خالی تجدید نظر COVID-19 سیاست تسهیل بازیکنان


هیات کریکت پاکستان (PCB) است ژرف اندیشی به نقد و بررسی آن زمان تست سیاست که تحت آن بازیکنان مثبت COVID-19 بازیکن باید دو بعدی منفی آزمون قبل از خروج برای آینده انگلستان تور, گزارش ESPNcricinfo.

رئیس هیئت مدیره گروه پزشکی دکتر سهیل Saleem به دنبال راهنمایی از کارشناسان مختلف در تلاش برای درک اینکه آیا بازیکنان که تست مثبت می تواند به ترک انگلستان پس از یک تست منفی.

10 بازیکنان و حمایت از کارکنان را تحت آزمایش دوباره در روز جمعه و اگر هیئت مدیره مطابق با اصل سیاست و سپس این گروه را یک سوم تست در ژوئن 29.

با این حال به این دلیل است که از سوم آزمون که هیئت مدیره است که در یک معضل به آن معنی خواهد بود که آنها را از دست چارتر پرواز مرتب توسط انگلستان و ولز هیات کریکت در ژوئن 28.

مربوط به ذکر است که veteran همه طفیلی Mohammad Hafeez تحت یک آزمایش دوم خود هزینه های شخصی که بازگشت منفی یک روز پس از اعلام مثبت PCB.

هیئت مدیره با این حال گفته است که تنها تعداد تست های انجام شده با شوکت خانم بیمارستان به عنوان PCB رسما به دست آورد و آن خدمات تست بنابراین حافظ منفی آزمایش انجام شده در آزمایشگاه خصوصی نمی خواهد در نظر گرفته شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im