پاکستان برای از سرگیری پرواز بین المللی عملیات از آوریل 5

فایل

اسلام آباد: دولت فدرال روز شنبه گفت در نظر دارد برای از سرگیری پرواز بین المللی عملیات از 5 آوریل را پاکستانی بودند که در رشته های مختلف فرودگاه ها در سراسر جهان پس از کشور خود را بسته هوا فضا.

ان دی ام ای/ جزوه طریق اخبار

با توجه به اطلاع رسانی توسط دفتر نخست وزیر دولت اجازه داده است از سرگیری پرواز بین المللی عملیات در کراچی لاهور و مولتان, Faisalabad, کویته و پیشاور فرودگاه از 5 آوریل.

دولت را ممنوع کرده بود تمام تماس های ورودی بین المللی عملیات پرواز و حتی به حالت تعلیق در مسافرت داخلی به عنوان جدیدتر موارد coronavirus پدید آمده در هر روز.

اطلاع رسانی بیشتر گفت که همه مسافران را به این کشور خواهد شد به نمایش در آمد و بيماران مشکوک را قرنطینه می شود و در هتل های تعیین شده.

پیش از آن در روز دستیار ویژه نخست وزیر Dr Moeed یوسف به یک جلسه در مورد وضعیت در فرودگاه ها و مرزها. او گفته بود که تا آوریل 4 بین المللی از حریم هوایی بسته باقی خواهد ماند.

آغاز مارس 29 ممنوعیت تمام پروازهای خروجی تبدیل خواهد شد موثر تا 4 آوریل نخست وزیر و مشاور امنیت ملی Moeed یوسف گفت.

“از مرزهای شرقی و غربی نیز باقی خواهد ماند تا دو هفته تعطیل است,” او گفت:.

دکتر یوسف گفته بود که با توجه به یک مورد به مورد بر اساس ” اگر هر کشور درخواست یک پرواز به بازگشت شهروندان خود را پس از آن بحث خواهد شد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>