پاکستان برای بازگشت قوی تر پس از coronavirus همه گیر به پایان می رسد: PM عمران

نخست وزیر عمران خان پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در مراسم سازمان یافته برای تاج صندوق امداد در لاهور در روز شنبه. — Geo News/ Screengrab اخبار

پاکستان ظهور خواهد کرد به عنوان یک ملت قوی تر و تبدیل شدن به یک دولت رفاه پس از آن شکست coronavirus همه گیر نخست وزیر عمران خان گفت شنبه.

او ابراز اطمینان کرد که با وجود چالش های بسیاری به پاکستان از coronavirus شیوع آن میتواند به عنوان یک ملت قوی تر و تبدیل شدن به واقعا دولت رفاه آن پیش بینی می شود.

“هنگامی که ما از ظهور این چالش ما خواهد بود کاملا متفاوت ملت است. ما خواهد بود با این ملت که شد پیش بینی شد.

“این یک چشم انداز بزرگ است که ما فراموش کرده اند که گفت:” لیگ برتر طی مراسمی سازمان یافته برای تاج صندوق امداد در لاهور.

او گفت که “دلیل اصلی که چرا ما احترام در جهان کاهش یافته و ما با بسیاری از مشکلات است چرا که ما به سمت چپ چشم انداز چندان دور در پشت وعده که پاکستان بود”.

او گفت: تجار و بازرگانان در تجربه خود را در صورت ضرر و زیان بیشتر نیست که وجود دارد اما زمانی که در آن زمان آنها سعی می کنید به “کلید های میانبر” یا ارتکاب تقلب.

“کسانی که چنین زمان به عنوان یک آزمون و آن سر در به عنوان یک چالش آمده قوی تر است.”

خواستار صبر و شکیبایی در بخشی از همه پاکستانی برتر گفت: بیشترین کیفیت یک می تواند دارای است برای تمرین صبر و شکیبایی در طول زمان دشوار است. “کسانی که بیمار به مراتب در زندگی است. کسانی که پرتاب دست خود را در هوا و به آنها رتبه در میان بسیاری از کسانی که شکست.”

او گفت: به اعتراف این شرایط دشوار و بدون داشتن هر گونه تظاهر از وضعیت که در غیر این صورت. “دشوار است چرا که هیچ کس به تجربه برای مقابله با این بحران است.”

با استناد به مثال های غول پیکر اقتصاد آن به مراتب بیشتر منابع و موسسات با سیستم های بهداشتی است که بیشتر بودجه که چه پاکستان صرف آن در کل جمعیت.

“آمریکا آماده کرده است $2,000 میلیارد امداد بسته در حالی که ما به سختی می تواند به مدیریت یک $8bn یکی است.”

او گفت که با وجود منابع خود را وجود دارد “تفکیک سیستم های خود را”.

“اگر این چیزی است که اتفاق می افتد به آنها ما وضعیت وخیم بود برای شروع با است.”

او گفت که حدود 50-60 میلیون نفر از مردم در حال حاضر زیر خط فقر است و نمی توانیم به دو وعده غذا در روز. “بالاتر از این مردم 50-60 میلیون نفر دیگر که درست در مرز. اگر یک بدبختی رسد آنها هستند زیر خط فقر می روند.”

او گفت: کسانی که با وسیله باید در آن مشارکت کنند و دولت را “تاریخی” بسته ادامه خواهد داد به گسترش در کنار.

نخست وزیر گفت که این کشور تمام تلاش در حال حاضر بشود نسبت به حفاظت از آسیب پذیر ترین بخش در حال حاضر — روزانه دستمزد کارگران است.

“صاحب مغازه کوچک با ریکشا راننده […]کسانی که در ساخت و ساز ، نقاش ، جوشکار همه آنها نشستن در خانه در حال حاضر. “

او گفت: وجود دارد یک تعادل خوب به اعتصاب بين ناشی از گسترش ویروس و مراقبت از فقرا است.

“یکی یکی از دست ما بسته همه جا مردم جمع آوری می تواند اما از سوی دیگر ما باید به اجرای امور ما به شیوه ای که ما اجازه نمی دهد این بخش های آسیب پذیر احساس بحران مالی است که می آید از جمله اقدامات است.

“ما باز صنعت ساخت و ساز گفت:” نخست وزیر که ارائه خواهد شد “ترین شغل” در شهرستانها.

او گفت: در روستاهای بخش کشاورزی بوده و مجاز به عملکرد به طور معمول آن را به عنوان یکی که بر اساس آن ساکنان روستایی بستگی دارد برای درآمد.

“هر روز ما نشستن و فکر می کنم که دیگر از جمله صنایع ما می توانیم باز برای حمله به این تعادل است.”

تاج امداد ببر برای کمک به ‘جنگ’

او گفت: تا کنون 600,000 داوطلبان باید اعمال شود به تاج امداد ببر زور که منجر به مبارزه با این بیماری همه گیر.

“هیچ کس نباید تحت این تصور نادرست که پاکستانی امن باقی خواهد ماند گفت:” نخست وزیر در حالی که هشدار ملت مبارزه با کروناویروس خواهد بود “یک جنگ طولانی”.

وی همگان را به باقی می ماند خود منظم و ورزش احتیاط.

برتر گفت: یک مستند قطعا اجرا در هر کجا که افزایش موارد شاهد است اما برای یک مستند به موفقیت این نیرو را به طور کامل عملیاتی بنابراین منابع غذایی هستند قادر به رسیدن به هر خانواده.

‘سازمان خیریه کار’

او گفت که آن را می سازد او را خوشحال برای دیدن بسیاری از بنیادها و سازمان های خیریه باز کرده اند یادآوری است که چگونه زمانی که او شروع به شوکت خانم تنها Edhi نام خواهد بود برجسته در مقیاس بزرگ انجام کار خیریه.

PM عمران گفت: پاکستان به عنوان پنجم یا ششم ترین خیریه کشور است. او گفت: مردم تنها donate زمانی که آنها باید اعتماد از آن خواهد شد مورد استفاده به عنوان در نظر گرفته شده.

او گفت: با کمک دکتر Sania که incharge از Ehsaas برنامه یک پایگاه داده بزرگ ساخته شده بود و به طور مداوم به روز می شود با یک لیست از خانواده هایی که شایسته ترین.

نخست وزیر گفت که توزیع بودجه انجام خواهد شد “صرفا بر اساس شایستگی” بدون هر گونه “دخالت سیاسی”. “آن را نمی خواهد مهم نیست که متعلق به کدام حزب”.

او گفت: بحران خواهد بود یک آزمون واقعی از چگونه MPAs خدمت خود را در حوزه در این زمان دشوار است. “میدان سیاست شده و با رنگ آمیزی این باور است که سیاستمداران می گویند که آنها را در خدمت منافع مردم اما تنها خدمت به خود را دارند.”

نخست وزیر گفت: Facebook صفحه راه اندازی خواهد شد در هفته آینده آن را تشخیص دهد که کدام مناطق هستند که بیشترین نیاز به کمک های مالی.

او گفت: همه سازمان های خیریه که مایل به اهدای تمام خواهد شد ثبت نام زیر یک پلت فرم و اطلاع داده خواهد شد که کدام مناطق نیاز به منابع مالی است بنابراین هیچ تکراری در زمانی که زلزله و سیل زده پاکستان است.

“ما باید اطمینان حاصل شود که منابع مالی مورد استفاده به درستی و برای که ما باید سازمان یافته است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>