پاکستان Infinite ستاره غنی ببر خواسته های عدالت برای پدر, قتل

Screengrab

Infinite ستاره غنی ببر خواستار عدالت پس از پدرش به ضرب گلوله کشته شد مرده توسط مردان ناشناخته و برادر او چپ زخمی در یک حمله در منطقه سیالکوت را Pasroor منطقه در روز یکشنبه.

در یک پیام ویدئویی ببر آپلود در رسانه های اجتماعی او روایت مصیبت چگونه چند مرد مسلح با اسلحه کمری و میله های به قتل پدرش است. مهاجمان نیز با آتشباری به برادر کوچکتر خود را به نام داوود کون – که تحت درمان در یک بیمارستان است.

“مهاجمان ضربه اول پدر من در سر با یک میله آهن و سپس او را به ضرب گلوله در مغز او را به قتل در نقطه” ببر مشترک با اشک در این ویدئو.

“برادر من است که هنوز هم در بیمارستان در حالی که مادر من است در یک حالت شوک” او سوگواری جذاب به مقامات به گام و اقدام فوری علیه پدر خود را به عمل آورد.

ویدیو رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی ترک Twitterati در پریشانی. مردم در توییتر خواستار اقدام فوری از مقامات در مورد این حادثه.

برای نشان دادن همبستگی با ببر طرفداران خود و پیروان در حال حمایت از او را با روند #JusticeForDawoodButt در رسانه های اجتماعی.

علاوه بر این پاکستان مشاهیر مانند Armeena خان و زارا نور عباس نیز بیان شده بسیار زیاد غم و اندوه و افسردگی بیش از این حادثه و خواستار عدالت برای ببر و خانواده اش.

این مربوط است به یاد داشته باشید که Tik Tok استار ادعا کرده است که شهر خود را سازمان ATI (Anjuman Talaba-e-Islam) Pasroor شد مسئول پدرش را به قتل.

غنی ببر با میلیون ها نفر از پیروان یکی از مهمترین و به دنبال Tik Tok ستاره در پاکستان است. او جزو اولین خوانندگان و رپرهای از کشور که به دست آورد بسیار زیاد شهرت و محبوبیت از پلت فرم در زمان بسیار کمی است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im