راولپندی: پاکستان در روز سه شنبه انجام موفق تست پرواز هوایی راه اندازی موشک کروز ره عاد-II است که بیشتر گسترش کشور بازدارندگی قابلیت اینتر-خدمات روابط عمومی (ISPR) گفت.

آزادی مطبوعات صادر شده توسط ارتش بال رسانه اظهار داشت که Ra عاد-II دارای طیف وسیعی از 600 کیلومتر و “به طور قابل توجهی افزایش می دهد” نظامی هوایی-تحویل استراتژیک بن بست قابلیت بر روی زمین و در دریا.

سیستم سلاح مجهز شده است دولت از هنر هدایت و ناوبری سیستم های تضمین نامزدی از اهداف را با دقت بالا در این بیانیه اضافه شده است.

این پرواز موفقیت آمیز آزمون شاهد بود توسط مدیر کل (DG) برنامه های راهبردی بخش (SPD) سپهبد ندیم زکی منج رئیس NESCOM دکتر نبیل حیات ملک و دیگر افسران ارشد از SPD استراتژیک نیروهای استراتژیک سازمان.

Lt Gen منج نامیده می شوند در این آزمون به عنوان یک “گام بزرگ نسبت به تکمیل پاکستان بازدارندگی قابلیت”. او همچنین با تمجید ویژگی های دلاوری و فداکاری و تعهد دانشمندان و مهندسان که کمک صمیم به توسعه سیستم سلاح و راه اندازی یک موفقیت است.

در این بیانیه اضافه شده است که رئیس جمهور و نخست وزیر و رئیس ستاد مشترک کمیته خدمات ستاد تبریک دانشمندان و مهندسان در این آزمایش موفق.

ماه گذشته ISPR گفته بود که پاکستان انجام شده موفق آموزش راه اندازی از سطح به سطح موشک بالستیک غزنوی قادر به ارائه انواع مختلف کلاهک تا به طیف وسیعی از 290 کیلومتر است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im