پاکستان کارخانه قند ارتباط می گوید: استعلام کمیسیون تحریف حقایق در گزارش


پاکستان کارخانه قند ارتباط است را رد کرد و درخواست کمیسیون گزارش که به تازگی منتشر شده و توضیح داد که چگونه قیمت قند ثابت شد, چگونه صادرات کالا بودند جعلی در فروش مالیات و چگونه میلیاردها روپیه در حال فردا نماينده ايران توسط کارخانه قند صاحبان.

این PSMA ادعا شده که این کمیسیون تحریف حقایق در آن گزارش ارائه شده به نخست وزیر عمران خان و دولت فدرال است.

این PSMA گفت که کمیسیون مشابه ساخته شده اشتباهات قبلی کمیته تحقیق و اضافه کرد که همان اعضای بخشی از این کمیسیون بود و در این زمان است.

این انجمن گفت که این توصیه توسط PSMA نادیده گرفته شدند هنگامی که پرس و جو شد و در حال انجام است.

این PSMA اظهار داشت که کمیسیون غفلت از نقش نیروهای بازار و نه در وزن عامل عرضه و تقاضا در این گزارش.

آن را بیشتر گفت که درخواست کمیسیون نیست و باید تخصص کافی برای ارام کردن قند بحران و حسابداری.

این کمیسیون همچنین نادان از روی زمین واقعیت شکر بخش تدارکات و خرد کردن فرآیندهای آن اشاره کرد.

این PSMA ادعا شده که این کمیسیون تلاش خود را برای گزارش قیمت پایین تر از تولید شکر و اضافه کرد که هیچ کسب و کار می تواند به عنوان در هر مدل تولید گذاشته شده توسط کمیسیون.

این PSMA در گذشته را رد کرده بود این گزارش که توسط اداره تحقیقات فدرال نیز هست.

گزارش

شکر استعلام کمیسیون گزارش شده برخی از آیات تکان دهنده که بر اساس آن بسیاری از قند شکن صاحبان دریافت می کردند تلگرافی نقل و انتقالات برای پرداخت شکر فروخته شده به افغانستان از آمریکا و دبی بنابراین به ظاهر سفید پول و درآمد دلار در همان زمان.

در حالی که بحث در مورد یافته های این گزارش در سال های اخیر رسانه های توجیهی, دستیار ویژه نخست وزیر در پاسخگویی میرزا شهزاد اکبر شناسایی این آسیاب متعلق به Shehbaz Sharif خانواده جهانگیر Tareen, Khusro بختیار برادر و Moonis Elahi و نشان داد که شش شکر آسیاب گروهها اقدام به عنوان “کارتل”.

مرتبط با: جهانگیر Tareen ‘شوکه’ در غلط اتهامات وارد علیه او در قند درخواست گزارش

او گفت که این شرکت متعلق به Shehbaz Sharif خانواده درگیر در “دو گزارش”. در 2017-18 شرکت raked در سود اضافی از Rs1.3bn و در 2018-19 آنها به دست آورده Rs780 میلیون.

اکبر گفت: کارخانه قند متعلق به جهانگیر Tareen گروه مجرم شناخته شدند “دو صورتحساب” و “بیش از صورتحساب” را به عنوان به خوبی به عنوان “تخلف”.

صحبت از امور اقتصادی وزیر Khusro بختیار او گفت که او خواهر کسی است که صاحب یک کارخانه قند و او را نگه ندارد سیاسی ، “ما نمی توانیم درخواست Khusro بختیار برای استعفا از پست خود. پرس و جو آغاز خواهد شد در برابر هر کسی که به طور مستقیم درگیر است.”

او گفت: در میان کارخانه های تولید شارت است داد میلز که متعلق به RYK ، Moonis Elahi است 34 درصد مالکیت ،

“[گزارش] تایید برتر longheld مشاهده است که تجار و بازرگانان در سیاست قرار داده خواهد شد کسب و کار برای اولین بار” اکبر گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de