وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی روز شنبه در گفت خارجه چین وانگ یی است که پاکستان “می ایستد بصورتی پایدار و محکم با برادران” و ارائه کمک به پکن پردازد مداوم شیوع کروناویروس گزارش ژئونیوز.

در گفتگو با چینی FM از طریق تلفن قریشی گفته بود که پاکستان ارائه کمک و پشتیبانی به چین در این زمان دشوار بار دیگر بر دوستی عمیق بین دو همسایه است.

وانگ همچنین تشکر دولت پاکستان برای اعتماد به دولت چین و تصمیم گیری عجله کردن را به دانش آموزان پاکستانی در ووهان از کشور است.

در همان تماس تلفنی وانگ اشاره کرد که یک کشور خاص تبدیل شده است چشم خود را به توصیه های مطرح شده توسط سازمان جهانی بهداشت و “تحمیل جارو محدودیت های مسافرتی علیه چین”.

“این نوع از واکنش افراطی فقط می توانید همه چیز را حتی بدتر است. این راه درست برای مقابله با این بیماری همه گیر” وانگ گفت قریشی.

این وزیر امور خارجه چین همچنین به او اطمینان داد که پکن ادامه خواهد داد برای حفاظت از ایمنی و سلامت پاکستانی و آنها را با ارائه تمام کمک های لازم.

وانگ یی گفت که هر دو کشور چین و پاکستان نزدیک بودند همسایگان و تا به حال جریمه سنت کمک به یکدیگر. او اظهار داشت که رئیس جمهور تحت Xi Jinping شخصی استقرار و چین را تاسیس در سراسر کشور ساز و تعیین اقدامات لازم برای پیشگیری و کنترل این بیماری همه گیر.

“در حال حاضر همه کار در حال پیشرفت است در صورت منظم و چین به طور کامل قادر و اعتماد به نفس در دستیابی به آن پیروزی نهایی,” او اضافه شده است. در تماس تلفنی قریشی وانگ گفت که او مطمئن است که چین را “قطعا پیروزی در” نبرد در برابر شیوع کروناویروس در دست رئیس جمهور خلق چین به رهبری است.

قریشی در گفتگو همچنین گفت: وانگ که پاکستان مایل به ارائه چین با تمام کمک در مبارزه با این بیماری همه گیر و افزود: طرف پاکستانی را ارسال تجهیزات نظامی به چین در آینده نزدیک است.”

“جامعه بین المللی به طور کلی چین قدردانی به موقع و اقدامات موثر برای مقابله با این بیماری همه گیر است اما نیز وجود دارد برخی از نیروهای تلاش برای گرفتن این فرصت را به ایجاد وحشت و پاکستان قویا مخالف این” اطمینان قریشی.

تماس تلفنی بین رهبران دو کشور در یک زمان می آید زمانی که چین چهره تعمیق انزوای بیش از آن coronavirus اپیدمی با ایالات متحده منجر به یک لیست در حال رشد از سازمان ملل برای تحمیل فوق العاده ای چینی ممنوعیت سفر.

با روسیه و سوئد در میان کشورهای تایید خود را برای اولین بار عفونت این ویروس در حال حاضر به بیش از دو دوجین سازمان ملل ارسال دولتها scurrying شده به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را.

ما سخت آن موضع جمعه اعلام اضطراری ملی به طور موقت قطع نظر از ورود به اتباع خارجی که در چین در دو هفته گذشته.

که به شرح زیر مراحل مشابه با کشورها از جمله ایتالیا و سنگاپور و چین همسایه شمالی مغولستان. یک ویروس شبیه به سارس پاتوژن کشته شدن 259 نفر در چین و در سراسر جهان پس از ظهور در یک بازار در مرکز چینی ها در شهر ووهان.

روز شنبه, چین ملی کمیسیون بهداشت گفت: نزدیک به 12000 نفر آلوده شده اند توسط این رمان coronavirus. در خارج از سرزمین اصلی چین وجود داشته است بیش از 100 عفونت گزارش شده در بیش از 20 کشور.

سازمان جهانی بهداشت اعلام کرده است بین المللی اضطراری بیش از وقوع. پاکستان روز جمعه متوقف پرواز به و از چین با اثر فوری یک هواپیمایی رسمی گفت.

دولت پاکستان گفته است آن نظارت بر وضعیت در چین است و در تماس نزدیک با مقامات مربوطه به منظور اطمینان از ایمنی به دانش آموزان پاکستانی در ووهان در میان شیوع کروناویروس که به کشته شدن 170 نفر خارجی گفت:.

“اسلام آباد گرفته تا مسئله کمبود مواد غذایی با مقامات نگران هستند و ما مطمئن توسط دولت چین از همکاری کامل در این زمینه” سخنگوی وزارت امور خارجه Aaisha Farooqui گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

در پاسخ به سوال در مورد تخلیه شهروندان پاکستانی از ووهان کانون از ویروس مرگبار, سخنگوی گفت: “اسلام آباد است که نظارت بر وضعیت در حال تحول و یک تصمیم پس از رایزنی میان تمام ذینفعان.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو